Po roli w "Czarnym łabędziu" Mila Kunis stała się gwiazdą pierwszego formatu. Efekt? Aktorka właśnie zadebiutowała w swojej najbardziej stylowej roli - reklamuje wiosenną kolekcję torebek francuskiego domu mody Dior.

Reklama

Sesję z udziałem 28-letniej Kunis przygotował Mikael Jansson. Aktorka przyznała, że w świecie mody jest debiutantką i dopiero się wszystkiego uczy. "Jestem raczej typem zakładającym jeansy i T-shirty. Na co dzień nie noszę bardzo kobiecych ubrań, ale uwielbiam czuć się kobieco na czerwonym dywanie" - wyznała Kunis.

"Mila jest bardzo utalentowaną młodą aktorką, jest usposobieniem prawdziwej, współczesnej kobiety. Jej rola w +Czarnym łabędziu+ była niesamowita. Jest bardzo utalentowana" - powiedziała Delphine Arnault zasiadająca w zarządzie Diora.

Dom mody Dior zachwycał się zresztą całą obsadą głośnego filmu Darrena Aronofsky'ego. Już w marcu 2011 roku zdobywczyni Oscara, Natalie Portman została zaangażowana do udziału w reklamie perfum Miss Dior Ch,rie.

Mila Kunis reklamując torebki Miss Dior zastępuje inną piękną aktorkę - Marion Cotillard. Ale Delphine Arnault już zapowiedziała, że romans Diora z Kunis nie będzie chwilowy, ale ma przerodzić się w "dłuższą współpracę".

Aktorka określa francuską markę w samych superlatywach, mówiąc, że Dior jest "wyrafinowany, kobiecy i piękny".