Luksusowa marka Louis Vuitton połączyła swe siły z brytyjskim artystą Billem Achilleosem, by stworzyć coś zupełnie nowego. Artysta stworzył kolekcję zwierząt... używając wyłącznie z akcesoriów galanteryjnych marki.

Reklama

Brytyjski artysta Billie Achilleos został zainspirowany galanterią skórzaną luksusowej marki Louis Vuitton i sam stworzył luksusowe figurki zwierząt. Młody artysta do swoich prac wykorzystał wyłącznie modele marki, powstała kolekcja oryginalnych zwierząt. Paski zamieniają się w ogony, a zamykane na ekler kosmetyczki - np. w pysk psa.

Według "Le Parisien", projekt można zamówić w luksusowym domu artysty. Imponujące dzieło młodego Brytyjczyka jest również udostępnione na stronie Facebook marki. Oryginalny piesek z wykonany z torebek marki Louis Vuitton mógłby ozdobić niejeden salon, tylko czy znajdą się klienci na tak wyszukane gadżety?

Projekt "Zoologiczna Galanteria" to także głos artysty brytyjskiego, który umożliwia ofiarom mody pogodzić się ze zwierzętami na stałe - ocenia "Le Parisien".