Jeszcze niedawno wydawało się, że podbije świat polskiej mody, a może nawet powalczy o pozycję na świecie. Niestety, na polskich wybiegach dla modelek nie ma miejsca dla zwyciężczyni pierwszej edycji programu "Top Model. Zostań modelką"

Reklama


Dlatego też, jak donosi „Fakt”, zdesperowana Paulina Papierska postanowiła spróbować swoich sił w... Indiach.

– Paulina czeka na wizę i na początku przyszłego roku jedzie do Indii. Mam nadzieję, że chociaż tam komuś się spodoba – mówi „Faktowi” menedżerka Papierskiej. Czy kraj, w którym mieści się magiczne Bollywood okaże się dla pięknej dziewczyny zawodowym El Dorado?

Teodor Klepczyński / newspix.pl


Po zdobyciu tytułu mogło się wydawać, że Paulina zawojuje polskie wybiegi i regularnie będzie się pojawiać na okładkach magazynów. Tak się jednak nie stało. Agencja Pauliny na początku roku wysłała ją na castingi do Mediolanu, ale tam też zainteresowania nie było. W kwietniu miała wyjechać do Japonii, by zawojować tamtejsze wybiegi, ale przez trzęsienie ziemi musiała pożegnać się z marzeniami o karierze w Azji.

Aleksander Majdański / newspix.pl


Teraz dzielna piękność ma nadzieję, że uda jej się zdobyć jakiś kontrakt podczas trzymiesięcznego pobytu w Indiach. Trzymamy kciuki – kibicuje tabloid.

Kapif

>>> Czytaj także: Te trzy piękności powalczą o Urbańskiego. Zobacz !