Dziennik Gazeta Prawana logo

Stella McCartney wreszcie na London Fashion Week

22 listopada 2011, 16:40
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Brytyjska projektantka, Stella McCartney w lutym przyszłego roku zaprezentuje wreszcie swoje kolekcja na londyńskim tygodniu mody. Będzie to pierwszy raz, gdy córka eks-Beatlesa weźmie udział w tej imprezie.

Słynna projektantka pokaże na London Fashion Week stworzoną przez siebie kolekcję "one - off". Nie oznacza to jednak, że zamierza ona zrezygnować z udziału w wiosennym Paris Fashion Week. Bo 5 marca w ramach PFW odbędzie się pokaz jej jesienno-zimowej kolekcji.

Ale to nie wszystko, co McCartney ma w planach na następny rok. To właśnie ona, jako dyrektor kreatywny adidasa, który ubiera brytyjskich sportowców podczas letnich igrzysk olimpijskich, będzie odpowiedzialna za ich wizerunek. W 2012 roku pojawi się też na rynku nowy zapach sygnowany przez Stellę McCartney. Na ten sam rok planowane jest również otwarcie drugiego londyńskiego sklepu z produktami jej marki.

Z tych zapowiedzi wynika niezbicie, że będzie to niezwykle pracowity rok dla Stelli McCartney.(PAP Life)

mar/ dki/

(telegraph.co.uk)

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj