1. Doda i Martha Tarnowska

Potrafi ubrać Dodę w lateksowe spodnie i tiulową suknię. I nie ma obaw, że w którejś z przygotowanych przez nią kreacji gwiazda straci pewność siebie. Martha Tarnowska na bieżąco śledzi poczynania najlepszych światowych krawców i starannie wybiera to, w czym Doda będzie wyglądała najlepiej. I nie musi się martwić o to, że przekroczy budżet, bo Doda nie szczędzi grosza na stroje. Na jedną stylizację Martha potrafi wydać więc 50 tys. złotych. Nic więc dziwnego, że efekt zawsze jest imponujący.

2. Justyna Steczkowska i Jarosław Szado

Kto jak kto, ale Jarosław Szado na kobiecym wdzięku zna się jak nikt inny. To właśnie on odpowiada za ultrakobiecy seksowny styl Justyny Steczkowskiej. I to dzięki niemu Marta Kaczyńska zaczęła być uznawana za kandydatkę na nową ikonę mody. Szado stawia na elegancję i seksapil. Jego klientki wyglądają uwodzicielsko, ale nigdy wulgarnie.

3. Monika Brodka i Vasina

Vasina i Monika Brodka to prawdopodobnie najbardziej zgrany modowy duet w Polsce. Vasina dokładnie wie, w czym Monika Brodka będzie wyglądać i czuć się najlepiej, bo obie mają identyczny gust. Vasina ma podobny typ urody i Monika uważa ją za modowe guru. Podobno dziewczyny często po prostu dzielą się ubraniami i pożyczają sobie nawzajem kreacje. A one zarówno na Vasinie, jak i Monice wyglądają świetnie.


4. Agata Młynarska i Piotr Koncki

Patrząc na ostatnie zdjęcia Agaty Młynarskiej, nie mamy wątpliwości, że przeżywa teraz drugą młodość. A to wszystko zasługa stylisty Piotra Konckiego. Przed poznaniem Piotra Agata nie była przekonana do sukienek, o zgrozo nie lubiła pokazywać nóg i wybierała raczej zachowawcze stroje. Ale to już na szczęście przeszłość. Koncki przekonał gwiazdę telewizji, że gdy ma się tak zgrabne nogi, wąską talię i kształtny biust, prawdziwym grzechem jest chowanie ich pod ubraniem. Agata nosi w końcu seksowne sukienki i błyszczy na salonach.

5. Michał Piróg i Malwina Wędzikowska

Michał Piróg uwielbia zwracać na siebie uwagę i jest prawdziwych mistrzem w robieniu hałasu wokół swojej osoby. Były tancerz w świadomy sposób bawi się swoim wizerunkiem. Nad tym, by jego stroje zawsze zaskakiwały fanów, czuwa Malwina Wędzikowska. To właśnie ona ubiera Michała w buty na obcasach, skórzane zbroje i koszule z fikuśnymi kołnierzykami i mankietami.

6. Katarzyna Niezgoda i Przemysław Gibaszewski

Chętnie słucham rad. Szukam nowych rozwiązań, potrafię eksperymentować i ryzykować – powiedziała w jednym z wywiadów Katarzyna Niezgoda na temat swojej metamorfozy. I faktycznie słuchanie rad stylisty Przemysława Gibaszewskiego było obciążone pewnym ryzykiem. Przed nim nikt nie wyobrażał sobie poważnej pani prezes w obcisłych sukienkach. Ale stylista okazał się prawdziwym wizjonerem. Pani Kasia nigdy nie wyglądała piękniej.

>>> Czytaj także: Felicjańska obiecuje: oddam pieniądze, które jestem winna.