O to, by zostać odmienionym przez samego Goka Wana, rywalizowało prawie 700 osób z całej Polski. Spośród nich jury konkursu wybrało 39 kobiet i 1 mężczyznę, których uzasadnienia okazały się najbardziej przekonujące. W najbliższy weekend uczestnicy II etapu zmagań staną przed Komisja Konkursową, która zbierze się w Porcie Łódź. Podczas dwudniowego castingu wyłonione zostaną dwie osoby, które już 30 października spełnią swoje marzenie o zmianie wizerunku pod okiem Goka Wana.

Reklama

– Uczestnicy II etapu będą mieć szansę osobiście odpowiedzieć na pytanie, czemu to właśnie ich powinien wystylizować Gok Wan. Będzie to ostatnia szansa, aby przekonać jury do swojej kandydatury. Z grona 39 pań i 1 pana wyłonione zostaną dwie osoby, które odmieni nasz gość specjalny – informuje Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Metamorfoza przeprowadzona przez Goka Wana obejmie dobór odpowiedniego stroju, stylizację fryzjerską, wykonanie makijażu i założenie rzęs Blink&GO oraz wykonanie zabiegu Mani-Pedi Shellac w salonie Good Time Day Spa. Poza dwiema nagrodami głównymi, na uczestniczki II etapu konkursu czekają liczne nagrody od partnerów wydarzenia: zaproszenia na zabiegi kosmetyczne od Good Time Day Spa i zestawy prezentów od perfumerii Douglas.

Gok Wan odwiedzi Port Łódź 29 i 30 października. Podczas swojej wizyty zdradzi gościom centrum tajemnicę modnego wyglądu, opowie o trendach i doradzi, jak odnaleźć swój unikalny styl nie wydając na ubrania fortuny. Z okazji wizyty Goka Wana w sklepach Portu Łódź czekać będą rabaty i oferty specjalne.