W tym roku impreza przeszła ogromną transformację i jej profil sprzedażowy zostaje rozszerzony o pokazy obowiązujących trendów najlepszych polskich oraz niemieckich projektantów. Po raz pierwszy wydarzenie będzie można śledzić również on-line, gdzie na platformie sprzedażowej będzie można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach modowe perełki.

Reklama

BlackBerry&Play Warsaw Fashion Weekend w jednym, klimatycznym miejscu zgromadzi najlepszych projektantów i domy mody o światowej renomie. Ponad 100 wystawców ma szansę zaprezentować swoje najnowsze i najmodniejsze kolekcje. Specjalnie na Opening Night projektanci przygotują kilka wyjątkowych niespodzianek. Imprezy poprowadzi Joanna Horodyńska.

Zakupowe szaleństwo zacznie się już w piątek, 21 października. Idealnym wstępem do nabywania modnych fatałaszków będą pokazy mody projektantów z Berlin Fashion Week. Na specjalne zaproszenie pojawią się czołowi niemieccy projektanci. Gościem specjalnym będzie sam Michael Michalsky, którego StyleNite podczas kolejnych Tygodni Mody w Berlinie przeszły już do historii. Wymykające się wszelkim konwencjom pokazy Michaela, które łamią sztywne reguły panujące w modowym światku, to specjalność projektanta. Teraz Polki będą mogły z bliska ocenić potencjał wieloletniego głównego wizjonera marki Adidas i MCM.

Drugi dzień zakupów, 22 października zainaugurują pokazy najlepszych polskich projektantów. W tym dniu pojawi się na BlackBerry&Play Warsaw Fashion Weekend kilka tysięcy gości, w tym liczne grono stylistów, celebrytów, inwestorów i producentów.

To również jedyna możliwość upolowania kolekcji najlepszych marek po wyjątkowo atrakcyjnych cenach - aż do 70 proc. niższych niż w regularnej sprzedaży - z wybranych topowych i najbardziej pożądanych, sieciowych 100 wystawców.

Jedną z atrakcji z pewnością będzie pokaz inspirowany stylowymi podróżami wielkich gwiazd Michała Starosta, zorganizowany przez biuro podróży Itaka. Z kolei BMW MINI zapozna fashionistki z najnowszym modelem samochodu.

Warszawski Weekend Mody to nie tylko ubrania. Dzięki współpracującym firmom i ekspertom uczestnicy będą mogli zasięgnąć praktycznej wiedzy o najważniejszych tendencjach w makijażu, kolorach manicure, w stylizacji włosów i pielęgnacji ciała i twarzy w nadchodzącym sezonie. Najnowsze trendy pokażą styliści marki Wella, a nowości w pielęgnacji oraz najmodniejsze makijaże zaprezentują wizażyści Estee Lauder.

Z myślą o fashionistkach spoza Warszawy oraz takich, które z różnych powodów nie mogą zjawić się na imprezie osobiście, jesienna edycja Warsaw Fashion Weekend będzie odbywała się również online. W tym terminie, od godziny 17.00 (21 października) do północy (23 października) internauci będą mogli upolować wyjątkowe kolekcje po specjalnych, niższych cenach.