Sposób ubierania się to jeden z największych atutów Mai Sablewskiej. Jej nietuzinkowy styl, nawiązujący mocno do stylu londyńskiej ulicy, zdobył uznanie stylistów i modowych ekspertów. Co ważniejsze Sablewska potrafi świetnie wyglądać nie tyle na bankietach i imprezach, na których pojawia się rzadko, ale przede wszystkim na co dzień.

Reklama

Bez przesady można powiedzieć, że menadżerka gwiazd ma zadatki na ikonę stylu, już dziś bowiem wiele dziewcząt inspiruje się jej pomysłami. Na swoim blogu Maja postanowiła więc wyjść na przeciw wszystkim wielbicielkom swoich stylizacji i od niedawna poszła w ślady szafiarek.

Dla niewtajemniczonych, szafiarki to dziewczyny, które prowadzą modowe blogi i zamieszczają w nich zdjęcia własnych stylizacji. Maja już pochwaliła się swoim pierwszym pomysłem.

"Większość z Was prosi mnie w mailach o zdjęcia moich codziennych, streetowych stylizacji. W związku z tym, zaprosiłam do współpracy Weronikę. Będziemy specjalnie dla Was, robić różne fotki w stylu London lOOk by Me." - pisze Sablewska i pokazuje swoją pierwszą stylizację, którą możecie znaleźć TUTAJ.

Jak sądzicie, czy Maja ma szanse stać się ikoną stylu, jak podziwiana przez nią Kate Moss?

AKPA
AKPA