Jak każda znana postać, Aleksandra Kwaśniewska jest mocno zapracowana i często zdarza się jej, że jednego dnia musi wziąć udział w co najmniej 2 oficjalnych spotkaniach, a między nimi nie ma czasu na powrót do domu i przebranie się.

Reklama

Córka byłego prezydenta nie należy jednak do tych kobiet, które wożą ze sobą kilka kompletów ubrań i zmieniają je w biegu, tuż przed wejściem na imprezę. Skąd to wiemy? Wystarczy spojrzeć na najnowsze zdjęcia Aleksandry Kwaśniewskiej, by zobaczyć, że dziennikarka doskonale radzi sobie ze "zmianą stylizacji", uzupełniając ją tylko właściwymi dodatkami.

Dokładanie w miniony piątek córka byłego prezydenta najpierw uczestniczyła w prezentacji jesiennych trendów w makijażu, organizowanym przez sieć perfumerii Sephora, a później pojawiła się na otwarciu butiku Tomasza Ossolińskiego. Na obu tych imprezach Aleksandra Kwaśniewska wystąpiła w tym samym zestawie ubrań: ciekawym t-shircie i skórzanej spódnicy.

AKPA

Wczesnym popołudniem stylizację dopełniały jednak inne dodatki i biżuteria niż wieczorem, kiedy to zabawne kolczyki oraz szeroki pasek i duża torba zostały zastąpione typowo wieczorowymi "gadżetami.

AKPA

Nam bardzo podoba się ten prosty pomysł, a Wam?