Oto kolejne mocne nazwiska w kampanii RESERVED będące odzwierciedleniem pięknych historii, młodych, zdolnych osób świata mody. Do tej pory twarzami kampanii Beautiful Story byli Ania Jagodzińska, Karmen Pedaru, Magdalena Frąckowiak i Tobias Sorensen.

Reklama

Bohaterka tegorocznej odsłony - Sasha Pivovarova, to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych top modelek na świecie. Swoją karierę rozpoczęła w 2005 roku – kontraktem reklamowym z Miuccią Pradą. Wielokrotnie pojawiała się na okładkach takich magazynów jak V Magazine, Numero czy Vogue w edycji rosyjskiej, brytyjskiej, japońskiej czy australijskiej. Włoska okładka Vogua gościła ją aż pięć razy.

Jacey Elthalion to brytyjski top model, który w sezonie jesień-zima 2011 jest twarzą męskiej kolekcji w kampanii Beautiful Story. Gościł on na wielu okładkach magazynów takich jak GQ czy Numero. Pozował również do kampanii Guess i Polo Ralph Lauren.

Doskonałym tłem do zdjęć tegorocznej kampanii RESERVED stały się ulice Paryża-wiecznej stolicy mody. Ich klimat i charakter doskonale oddają ujęcia backstage autorstwa Agaty Pospieszyńskiej oraz zdjęcia wizerunkowe kreatywnego duetu fotografów, Zuzy Krajewskiej i Bartka Wieczorka.