Default
Reklama

Na początku lipca w Nowym Jorku, w Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud odsłonięto nową atrakcje, odlew woskowy Kim Kardashian. Tym sposobem młoda gwiazda reality show dołączyła do grona najbardziej znanych osobistości świata, z Michaelem Jacksonem i Janem Pawłem II na czele.

DefaultCo ciekawe, Marie Grossholtz, znana jako Madame Toussaud, budowę swjego legendarnego muzeum zaczęła od… woskowych odlewów głów zgilotynowanych podczas Rewolucji Francuskiej arystokratów. Jak widać, miała zmysł do interesów. Obecnie oprócz londyńskiej, na świecie działa sześć innych filii jej przybytku. „Figurują” tam woskowe podobizny wielkich polityków, gwiazd sportu i show-biznesu. Najbardziej obcąłowywaną jest podobizna Roberta Pattisona, która pojawiła się w marcu.

DefaultW lipcu do grona dołączyła również Kim Kardashian. Amerykańska gwiazda w dwóch „odsłonach” ubrana jest w suknie z najnowszej kolekcji Herve Leger. Nic dziwnego: superobciskające sylwetkę sukienki bandażowe od tego projektanta pozwalają maksymalnie wyeksponować kobiece jej atuty. A tymi Kim Kardashian może się pochwalić. Sylwetka gwiazdki reality show słynie z kobiecych zaokrągleń i kształtu klepsydry.

DefaultKardashian dobrze o tym wie i eksponuje jak może swoje atuty. Zobacz, jak prezentuje się w sukienkach bandażowych, które chętnie zakłada przy różnych okazjach.Sukienki bandażowe Herve Legera lubią również inne celebrytki. Pojawiały się w nich między innymi Jennifer Lopez, Beyonce, Kate Winslet, Mariah Carey czy Alicja Bahleda-Curuś.

Tu zobaczysz, jak gwiazdy prezentują się w tych opinających kreacjach

Teraz suknie bandeau są dostępne również w Polsce. Można je kupić w warszawskim butiku przy ulicy Moliera 2.