Default
Reklama

Chcesz by uosobieniem kobiecych marzeń? O tych rzeczach panie marzą... by panowie ich nigdy nie nosili. Portal msn.com zebrał męskie trendy, którym kobiety mówią stanowcze "nie". Oto one.

Może gangsta raperom z Jayem-Z na czele taka ozdoba ujdzie. Zwykły mężczyzna nie zachwyci kobiety pobrzękując złotymi czy srebrnymi łańcuchami i pobłyskując klejnotami. Damskie ozdoby lepiej zostawić paniom.

DefaultW sklepach nie brakuje męskich szortów różnej długości, po co więc fundować drugą, niezasłużoną młodość starym spodniom? Przykrótkie spodnie odsłaniające kostki lub obcinane spodnie, czyli szorty self-made to modowa bomba zegarowa.

Kolejny "hit". Dżinsowe szorty. Na brak chętnych nigdy nie narzekały, ale czy kiedykolwiek były modne? Niby krótkie, przewiewne, idealne na lato. A jednak… to ubranie wysokiego ryzyka.

DefaultTe nieszczęsne skarpety… Każdemu panu winne być wiadomo, że skarpety włożone pod sandały nie są stylistycznie najbardziej fortunnym rozwiązaniem. Nie inaczej jest z sytuacją odwrotną: butami noszonymi bez skarpet. Może wygląda to dobrze, ale co w upalne dni dzieje się w środku….

InnePiękny szpic z przodu i całość wykonana z pięknej skóry…. ekologicznej. Słowem: synonim taniego szyku. Ten gatunek męskiego buta zdaniem kobiet powinien znaleźć się na liście zagrożonych, jeśli nie wymarłych gatunków…

I dalej. Dla wielu panów kupienie koszuli z nadrukami ma być dowodem smaku i wyczucia mody. W rzeczywistości zazwyczaj działa to wręcz przeciwnie…

DefaultGłęboki dekolt w łódkę lub kształt litery v…. Owszem, to seksowne, ale u płci przeciwnej. Gdy zamiast zaokrąglonego biustu z dekoltu wychyna zakręcony loczek lub gładź, choćby umięśnionej, klaty… Cóż, to nie jest droga do sukcesu.

DefaultSą wąskie dżinsy i są też legginsy, czyli: legginsy udające dżins. Jeśli twoje spodnie zbytnio przypominają te drugie, powinna zapalić się lampka ostrzegawcza. Twoja dziewczyna chyba nie ucieszy się tym, że masz szczuplejsze nogi od niej samej?

DefaultZ nim na plecach masz dużą szansę wypaść jak zagubiony podróżnik albo uczeń. W towarzystwie sportowego stroju jeszcze ujdzie, w połączeniu w garniturem woła o pomstę do nieba. Słowem: plecak.

Tu uczyńmy jednak wyłom. Moda modą, kobiety kobietami, ale o kręgosłup też trzeba dbać!