Chcesz by uosobieniem kobiecych marzeń? O tych rzeczach panie marzą... by panowie ich nigdy nie nosili. Portal msn.com zebrał męskie trendy, którym kobiety mówią stanowcze "nie". Oto one.

Może gangsta raperom z Jayem-Z na czele taka ozdoba ujdzie. Zwykły mężczyzna nie zachwyci kobiety pobrzękując złotymi czy srebrnymi łańcuchami i pobłyskując klejnotami. Damskie ozdoby lepiej zostawić paniom.


W sklepach nie brakuje męskich szortów różnej długości, po co więc fundować drugą, niezasłużoną młodość starym spodniom? Przykrótkie spodnie odsłaniające kostki lub obcinane spodnie, czyli szorty self-made to modowa bomba zegarowa.

Kolejny "hit". Dżinsowe szorty. Na brak chętnych nigdy nie narzekały, ale czy kiedykolwiek były modne? Niby krótkie, przewiewne, idealne na lato. A jednak… to ubranie wysokiego ryzyka.


Te nieszczęsne skarpety… Każdemu panu winne być wiadomo, że skarpety włożone pod sandały nie są stylistycznie najbardziej fortunnym rozwiązaniem. Nie inaczej jest z sytuacją odwrotną: butami noszonymi bez skarpet. Może wygląda to dobrze, ale co w upalne dni dzieje się w środku….


Piękny szpic z przodu i całość wykonana z pięknej skóry…. ekologicznej. Słowem: synonim taniego szyku. Ten gatunek męskiego buta zdaniem kobiet powinien znaleźć się na liście zagrożonych, jeśli nie wymarłych gatunków…

I dalej. Dla wielu panów kupienie koszuli z nadrukami ma być dowodem smaku i wyczucia mody. W rzeczywistości zazwyczaj działa to wręcz przeciwnie…


Głęboki dekolt w łódkę lub kształt litery v…. Owszem, to seksowne, ale u płci przeciwnej. Gdy zamiast zaokrąglonego biustu z dekoltu wychyna zakręcony loczek lub gładź, choćby umięśnionej, klaty… Cóż, to nie jest droga do sukcesu.


Są wąskie dżinsy i są też legginsy, czyli: legginsy udające dżins. Jeśli twoje spodnie zbytnio przypominają te drugie, powinna zapalić się lampka ostrzegawcza. Twoja dziewczyna chyba nie ucieszy się tym, że masz szczuplejsze nogi od niej samej?


Z nim na plecach masz dużą szansę wypaść jak zagubiony podróżnik albo uczeń. W towarzystwie sportowego stroju jeszcze ujdzie, w połączeniu w garniturem woła o pomstę do nieba. Słowem: plecak.

Tu uczyńmy jednak wyłom. Moda modą, kobiety kobietami, ale o kręgosłup też trzeba dbać!