Default
Reklama

Od Anny Komorowskiej, przez Kasię Tusk, Małgorzatę Napieralską i Martę Kaczyńską, na córce marszałka Senatu kończąc - wszystkie kobiety zadbały o swoje stroje, by w drodze do urny wyglądać wyjątkowo.

Małżonka marszałka Sejmu zdecydowała się na dwie kreacje. Na wybory poszła w białej, letniej sukience i czarnym sweterku…

Inne

… ale już na wieczorze wyborczym swojego męża wystąpiła w granatowej garsonce. W obydwu kreacjach Anna Komorowska prezentowała się - jak na żonę kandydata na prezydenta przystało - elegancko i z gracją.

Default

Tusk dusi Schetynę. Z radości?Zjawiskowo wyglądała córka tragicznie zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Marta Kaczyńska założyła piękne, dopasowane, grafitowe wdzianko i buty w tym samym kolorze. Elegancji dodawał biały kołnierz.

Default

Marta Kaczyńska na głosowanie poszła razem z córkami: Martynką i Ewunią.

Default

Tusk dusi Schetynę. Z radości?Żona premiera Donalda Tuska wystroiła się w białą suknię o minimalistycznym kroju. Małgorzata Tusk wie, że biel to idealny kolor na ostre słońce i upały. Do tego prezentuje się świeżo i elegancko.

Reklama
Default

Uwagę przykuwała także córka premiera. Kasia Tusk założyła na wybory łososiową sukienkę o pięknym, bardzo kobiecym kroju. Premierówna na pewno nie pozostała w niej niezauważona.

Inne

Tusk dusi Schetynę. Z radości?O niej mówiło się, że gdyby o zwycięstwie decydowała zona kandydata, bez dwóch zdań zapewniłaby swojemu mężowi prezydenturę. Młoda i atrakcyjna Małgorzata Napieralska zdecydowała się na stonowaną, prawie „galową” kreację. Pokazała się w białej koszulowej bluzce i cielistej spódnicy, a dekolt skromnie zasłoniła zwiewną chustą.

Tusk dusi Schetynę. Z radości?