Default
Reklama

To nie jest żadne zaskoczenie. Mimo iście gwiazdorskiej obsady oczkiem uwagi była ona: Anna Mucha. Od czasu udziału w telewizyjnych show i gorącej sesji dla „Playboya” to ta aktorka skupia na sobie zainteresowanie fanów i pożądanie ich męskiej części. I tym razem nie zawiodła: w obcisłej sukni z czarnej koronki połączyła seksapil z elegancją.

DefaultZnana z „Rodziny zastępczej” Ola Szwed wyrosła na prawdziwą seksbombę. Młoda gwiazda potrafiła ubrać się zarazem stylowo i seksownie. Tak wypadła w czarnej sukni z połyskliwej i zwiewnej materii.

DefaultTo, co udało się Annie Musze i Oli Szwed, nie udało się Izabeli Janachowskiej. Prawdopodobnie na organizowanej przez „Playboya” imprezie chciała wypaść odpowiednio seksownie. Efekt: tani szyk w stylu niepierwszorzędnej, reklamującej auta hostessy.

AKPAKatarzyna Skrzynecka podkreśliła urodę krwistą czerwienią sukni. Z kolei Reneta Gabryjelska wybrała stonowaną szarą kreację, która dodała jej powagi i lat.

DefaultDo udanych wieczór z pewnościa zaliczy Ada Fijał. Aktorka i wokalistka wystroiła się w spływającą do ziemi czarną suknię, z wyciętymi dekoltami wypełnionymi stylową koronką. Do tego fantazyjna fryzura i dodatki tworzące całość utrzymaną w stylu retro. Fijał wskrzesiła najlepsze tradycje słynnych gwiazd z przesżłości. To nie tani króliczek, ale rasowa gwiazda.

Default
ReklamaDo przeszłości nawiązała również Aneta Piotrowska. Znana z „Tańca z gwiazdami” tancerka wybrała czarno-białą suknię w grochy ozdobioną wizerunkiem Marylin Monroe. Czy efekt był udany? Chyba nie…