Maciej Zień chętnie fotografuje się z gwiazdami, a one chętnie przybywają na jego pokazy i zakładają na siebie jego projekty. Warszawski pokaz designera był punktem obowiązkowym w kalendarzyku szanującego się celebryty i każdej osoby, która kocha wielką modę. Która z obecnych na pokazie gwiazd wypadła szczególnie dobrze?

Przedsmak nowej kolekcji projektanta poczuliśmy niedawno w Gdyni, gdy Alicja Bachleda Curuś zdyskontowała inne konkurentki na czerwonym dywanie swoją oszałamiającą kreacją. Zwiewna, pastelowa suknia, godna księżniczki z bajki to właśnie nowy projekt Macieja Zienia. Czy można sobie wyobrazić lepszą reklamę?


Zwiewna, kobieca, mistyczna – taka jest cała nowa kolekcja. Kobiecość, eteryczność i magiczną atmosferę projektów miała podkreślić scenografia – sceneria w postaci zasnutego mgłą lasu.

Takie projekty kochają gwiazdy, które chętnie prezentują je na czerwonych dywanach a równie chętnie pozują z projektantem do zdjęć. Tak jak piękna Magdalena Mielcarz.

Kto jeszcze z obecnych sław najjaśniej zabłysnął na pokazie?


Anna Mucha w czarnej błyszczącej kreacji z gorsetową górą i marszczonym dołem chętnie prezentowała piękne nogi. Piękna suknia podkreśliła atuty aktorki, na której twarzy słusznie maluje się zwycięska mina.


Oczkiem uwagi były pawie oczka na oryginalnym naszyjniku, który znakomicie ubarwił czerń kreacji.


W podobnym stylu zaprezentowała się Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Połyskliwa tkanina, jednolita barwa, gorsetowa góra i marszczony dół w kształcie bombki. A do tego – kropka nad „i” w postaci oryginalnego naszyjnika i soczysta koralowa czerwień. Efekt – znakomity.


Kasia Cichopek wybrała modny soczysty róż, który znakomicie wyróżnia się w tłumie. Niestety, intensywność koloru zminimalizował… minimalizm kroju i biżuterii.


Aneta Kręglicka tytuł Miss Świata zdobyła lata temu, lecz na spotkaniach polskiej socjety nadal błyszczy niepodzielnie. Kremowa biel, fantazyjny krój, minimalizm biżuterii i znakomicie dobrane dodatki – Kręglicka może być wzorem dla młodszych koleżanek. A ta figura…


Jak długo jeszcze będą mnie fotografować? Grażyna Torbicka to kolejny przykład gwiazdy, która może być wzorem dla młodszych celebrytek. Stylowa, nienaganna, na bieżąco z najnowszymi trendami. W komfortowych czarnych spodniach-pumpach i tym razem nie zawiodła.


Monika Brodka zaprezentowała fantazyjne zabawy optyką i krojem. Jej fantazyjna czarno-biała kreacja odważnie łączyła wariacje na temat modnych pasków i kratek. Zabrakło tylko uśmiechu.


Dwie gwiazdy wypadły prawie jak bliźniaczki. Joanna Jabłczyńska wystapiła w krótkiej błyszczącej sukni o barwie intensywnego szafiru…


… podobnie zrobiła Agnieszka Popielewicz. Ta druga jednak postawiła na więcej marszczeń i mniej klasyczne obuwie.