Mąż Demi Moore napisał felieton to najnowszego wydania magazynu "Harper‘s Bazar", w którym radzi, jak powinna ubierać się idealna para. Że jest osobą kompetentną w tym temacie, niech świadczy fakt, że wraz Demi zostali uznani przez magazyn "Vanity Fair" obok Posh i Becksa oraz Angie i Brada za najlepiej ubraną parę świata.

Zupełnie jak ten seksowny piłkarz!

Według Ashtona wystarczy parę prostych kobiecych sztuczek, by nakłonić faceta do zmiany wizerunku. Przede wszystkim nigdy nie wolno mu mówić, że wygląda ładne, ślicznie, a już na pewno uroczo. Żaden mężczyzna nie chce być określany w ten sposób. Woli czuć się silny, mocny i... brudny (czytaj męski).

Jeśli więc akurat przymierza coś, co Ci się podoba, zamiast używać „kobiecych” przymiotników, lepiej, powiedz, że wygląda jak James Bond lub Tony Montana. Natomiast jeśli mierzony przez niego garnitur jest Twoim zdaniem po prostu "boski", możesz zakrzyknąć: Wow, w tym stroju wyglądasz zupełnie jak ten seksowny piłkarz!. Według 29-letniego aktora, po takim stwierdzeniu Twój facet nie będzie chciał już nosić nic innego.

Pamiętaj, to Ty masz błyszczeć

Kutcher przestrzega jednak byśmy nie przesadziły ze stylizacją swoich partnerów. Oni mają być jedynie tłem dla nas. Twój ukochany ma do Ciebie pasować, tak samo jak nowa torebka Balanciagi. Ma ładnie wyglądać, ale nie może Cię przytłoczyć. Pamiętaj, to Ty jesteś piękniejsza w tym związku. Tak jak Demi na zdjęciu poniżej.