W kolorze miłości

Do czerwonego płaszczyka idealnie pasują torebki, rękawiczki i paski w różnych odcieniach szarości i czerni. Do tego spodnie rurki lub legginsy w tych samych barwach. Jeśli preferujesz odważne połączenia, zdecyduj się ożywić swój ognisty płaszczyk turkusem. Takie zestawienie kolorów będzie hitem tej jesieni!

Zmarźluchom polecamy "pluszowy" i bardzo cieplutki płaszczyk za kolana Armaniego; dla kobiet silnych i zdecydowanych kreacja "na oficera" Jeana Paula-Gaultiera.

Uwaga! Nie nosimy więcej niż 2 kolory. Unikamy barwnych szali. W połączeniu z czerwonym płaszczem przywodzą na myśl wspomnienia z przedszkola...

Stalowa elegancja

W tym sezonie wszystko ma się świecić. Nawet Twój trencz!

Nie do twarzy Ci w czerwieni? Spraw sobie płaszczyk w ulubionycm kolorze. Modne będą zdecydowane, intensywne barwy, wszystkie odcienie brązu i szarości.

Dla elegantek wersja "żakietowa" z obłędnego połyskujacego materiału i... futrzaną ozdobą.

Uwaga! Paski nosimy nad talią. Najlepiej w kolorze płaszcza lub kontrastującym, z lakierowanej skóry lub imitacji.

Panterka od Givenchy

Panterka od Givenchy to ulubiony wzór kobiet lubiących podkreślać swój sexappeal. Blondynce z czerwonymi ustami dodaje drapieżności i pewności siebie.

Opalonym, wysokim i szczupłym brunetkom polecamy płaszcz w ciepłym brązie, wykończony norkami lub lisem. Najlepiej sztucznymi...

Na zakładkę

Prostota, stonowane kolory lub niewinna biel - dla kobiet, które niczego nie muszą udowadniać.

Skromnie albo dostojnie

Wczesną jesienią noś wygodne, przewiewne i cienkie płaszczyki. Do sukieneczki robionej na drutach lub/i z materiału w supermodne w nadchodzącym sezonie róże.

Nie masz dziewczęcej urody i stylu, zafunduj sobie pelerynkę wykończoną piórami. To także hit tej jesieni!!