Inne / skos
Reklama

Głosowanie to wydarzenie nie tylko polityczne ale również medialne i towarzyskie. Dla polityków jest kolejną okazją do budowania wizerunku. Dla gwiazd - szansą na przypomnienie mediom o swoim istnieniu. 20 czerwca przy urnach wyborczych odbyła się rewia mody. Niektórzy podkreślali strojem wagę wydarzenia, inni wybierali luz i swobodę. Politycy zwykle stawiali na elegancję - z różnym skutkiem. Niektóre sławy zaś skrzętnie wykorzystały to, że w kwestii stroju im wolno więcej. Zobacz.

Elegancja z odrobiną luzu - tak zaprezentował się Donald Tusk wraz z rodziną. Premier wybrał klasyczną czerń i biel oraz garnitur, zrezygnował jednak z krawata. Donaldowi Tuskowi nie brakuje dobrej prezencji, jego nietajną bronią są jednak urodziwa żona i córka. Panie zgodnie postawiły na modne żakiety.

Inne / skosTytuł mistera elegancji wyborczej należy się Andrzejowi Olechowskiemu. Ten reprezentacyjny kandydat co prawda zrezygnował z marynarki na rzecz eleganckiej kurtki, ale styl podkreślił gustownym dodatkiem. Może to zachęci przedstawicieli politycznej sceny do pewnych innowacji w dziedzinie stylu.

Default
Default

>>> Tak głosowali znani PolacyPóki co większość polityków wybiera bezpieczny, sztywny kanon nieśmiertelnego granatowego garnituru. Tak zrobił Waldemar Pawlak…

Default… Paweł Poncyliusz...

Default
Reklama

… i Andrzej Lepper, który dawno już zrezygnował z ulubionej niegdyś wełnianej czapki.

InneJarosław Kaczyński skrył się w ciemnym płaszczu, którego fason nie jest zbyt korzystny - podkreśla mało imponujący wzrost kandydata. Jak zwykle ostatnio ciężar wizerunkowy spoczywał jednak na reprezentacyjnej bratanicy prezesa PiS - Marcie Kaczyńskiej.

Default

>>> Tak głosowali znani PolacyGwiazdom z racji profesji wolno więcej, nie musza też obawiać się gromów ze strony wyborców. Katarzyna Cichopek co prawda wystąpiła w czerni i bieli, ale w kwestii fasonu postawiła na luz: t-shirt i trampki.

DefaultJej mąż Marcin Hakiel zdecydował się na styl casual. U góry marynarka, za to u dołu... podarte dżinsy.

DefaultSzyku zadała natomiast Edyta Herbuś w pastelowej marynarce i eleganckich spodniach w podobnym odcieniu. Gwiazda na okoliczność wyborów ograniczyłą biżuterię do minimum, zgodnie z zasadą, że elegancja tkwi w prostocie.

>>> Tak głosowali znani Polacy