Wspaniale jest chodzić własnymi ścieżkami, zaglądać w każdy najmroczniejszy zakamarek, czy wreszcie wypuszczać się na niesamowite wyprawy, podczas których czeka mnóstwo przygód i zabawy - zarówno na dzieci jak i na ich garderobę...


Lato to ulubiona pora roku wszystkich małych urswisów. Czas wędrówek, zabaw w piasku czy wreszcie spacerów wśród mazurskich jezior i lasów. To czas poszukiwania skarbów, budowania szałasów i domków na drzewie, czy wreszcie piknikowania.


Jest cała lista pomysłów, które dzieci są zdolne zrobić podczas swoich pierwszych wypraw, a o których nawet nam się nie śniło...


W takich chwilach warto, aby były przygotowane na każdą okoliczność i ubrane były wygodnie, niebanalnie i lekko.


Poza komfortem i walorami estetycznymi dobrze, by ubrania były skonstruowane tak, by zniszczenia i zabrudzenia były jak najmniej widoczne.


A dobra jakość ograniczała możliwe uszkodzenia do minimum


Holenderska marka Vingino chce ubierać dzieci kochające zabawę i przygodę.


Jej głównym kierunkiem projektów są wysokiej jakości dżinsy.

page

Każda kolekcja Vingino w danym sezonie charakteryzuje się niepowtarzalnym modelem.


Marka stawia sobie za cel, by ubrania były modne, oryginalne i wytrzymałe. Projekty są niebanalne i dopasowane do dziecięcych upodobań i gustu.


W kolekcji, która dostępna jest w sklepie Natural Kids, znajdziemy romantyczne dziewczęce jeansowe rybaczki i spódniczki, a także chłopięce spodnie, z przepranym fabrycznie jeansem, imitujące efekt zabrudzenia.


Dzięki przepranion i zabrudzeniom ubrania sprawdzą się w poszukiwaniu przygów i wytrzymają każdą przeprawę.


Więcej propozycji znajdziesz tutaj