Default
Reklama

Gala rozdania telewizyjnych Wiktorów dla Katarzyny Cichopek z pewnością nie należała do udanych. Spod białej bluzki wyglądał stanik a sama aktorka przybierała dość dziwne pozy. Dlaczego?

InnePrzyczyną były zbyt duże buty, które zmuszały gwiazdę do przykurczania palców. Inaczej szpilki zsunęłyby jej się ze stóp. Za te męczarnie aktorka zapłąciła fortunę – tyle sa warte szpilki Louboutina.

DefaultMaria Góralczyk na pokazie Marusza Przybylskiego zaprezentowała wspaniałą kreację. Całość wypadłaby doskonale, gdyby nie pewien feler…

DefaultDobrane kolorystycznie do sukni buty były zdecydowanie zbyt duże. „Zapas” miejsca było widać i przy piętach, i przy ginących w bucie palcach. Sytuację uratowały zamocowane na kostkach paski – inaczej niechybnie szpilki zsuwałyby się ze stóp aktorki i modelki.

DefaultDrobniutka Edyta Herbuś nie może pochwalić się wzrostem modelki. Czy to dlatego decyduje się na tak horrendalnie wysokie szpilki? Takie byty ani do wygodnych, anido zdrowych nie należą.

Default
ReklamaNa tegorocznym festiwalu TOPtrendy Edyta przywdziała szpilki nie dość, że niebotycznie wysokie, to jeszcze zbyt duże. Oto jej nienaturalnie wygięta stopa w niedopasowanych butach.

DefaultKatarzyna Cichopek zasłużyła na miano królowej zbyt dużych butów. Zaprezentowała je przy kilku okazjach. Między innymi w programie „Tylko nas dwoje”.

DefaultJakim cudem o tyle za duże buty w ogóle trzymają się na nogach?

DefaultPokaz biżuterii Pandora uświetniły największe polskie ikony mody, z Joanną Horodyńską i Karoliną Malinowską na czele. Obie panie wyglądały przepięknie. Od uznanej modelki i wyroczni stylu, jaką jest Malinowska, można oczekiwać nienagannej prezencji. Tym razem się nie udało.

Default / Stach LeszczyskiButy Malinowskiej prezentowały się znakomicie, tylko gdzie podziały się palce gwiazdy?