Inne
Reklama

Spełniamy marzenia Kobiet – to motto, które przyświeca kolekcjom Teresy Kopias od 20 lat. Najważniejsze są zawsze sukienka wieczorowa i suknia balowa. Zwiewność jedwabiu, linia podkreślająca walory sylwetki i roztańczony wielowarstwowy dół, sprawiają , że automatycznie kojarzy się z sukienką Marylin Monroe ze „Słomianego wdowca”.

InneKreacje Teresy Kopias czarują romantycznym i trochę staromodnym wyobrażeniem kobiecości. W tym sezonie szczególnie istotne wariacje na temat małej czarnej oraz kwiaty, groszki i kompozycje biało-czarne.

Inne„Życie dookoła staje się coraz bardziej nowoczesne. Kobiety mają coraz większy kontakt z techniką, są zmotoryzowane i skomputeryzowane, ale w sytuacji romantycznej randki czy wielkiej gali nadal aktualne jest marzenie o balu jak z bajki. Trochę romantycznym i nieco staroświeckim” - mówi Teresa Kopias, właścicielka firmy.

InneNajnowsza kolekcja została zaprezentowana w siedzibie firmy. Czy zwiastuje mający nastąpić tego lata rozkwit wdzięku i kobiecości? Zobaczymy.

InneA oto filmowa relacja z pokazu

p