Nie tak dawno portale plotkarskie wypatrzyły tatuaże Paulli - łudząco podobne do tych, które zafundowała sobie Rihanna. Teraz zaś Ignasiak bez skrupułów wdziała strój niczym nie różniący się od kreacji zagranicznej gwiazdy.

KIM JEST JEJ STYLISTKA?

Polska piosenkarka podczas festiwalu w Sopocie pojawił się ubrana identycznie jak Rihanna. Paula miał na sobie czarną sukienkę o luźnym kroju, spod której wystawała biała bokserka. Na nogach miała skórzane kozaki a la oficerki. Na szyi zaś błyszczał identyczny łańcuch jak ten, który wybrała do tego zestawu jej zagraniczna koleżanka po fachu. Całości dopełniała fryzura "na Rihannę". Barbadoska wokalistka pojawiła się ubrana kropka w kropkę dokładnie rok temu.

Dziwi nas postępowanie Paulli. Zarzuca się jej kopiowanie Górniak, specjaliści mają o niej niezbyt dobre zdanie, a ona jeszcze podkłada się mediom…

Może chciała powzorować się na Dodzie, której zdarzało się zakładać takie same jak Rihanna buty? Jednak Doda przynajmniej łączyła je oryginalnie i w swoim stylu, a Paulla nawet nie pokusiła się o odrobinę inwencji twórczej.
______________________________________
Reklama

NIE PRZEGAP:

>>> Porażka, czyli dwie kobiety i ta sama kreacja
>>> Najczęstsze babskie wpadki