Jeśli Anna Wintour nie wie kim jesteś, to znaczy, że nie istniejesz. Szczególnie tyczy się to branży mody. Od wielu lat na topie, zawsze czujna i tropiąca wytrwale nowe trendy. To ona lansuje młodych projektantów i ona odbiera im potem chleb od ust, gdy kolejne kolekcje nie są warte uwagi.

LISTA MARZEŃ ŚWIATA MODY

Mówi się o niej, że jest Madonną biznesu modowego, ze względu na to, że otacza się samymi świeżymi talentami i uznanymi osobistościami. Gdy kogoś wyssie albo przestaje się jej wydawać przydatny, pozbywa się go ze swego notesu i przestaje odbierać jego telefony.

W filmie "The September Issue" zobaczymy właśnie taką Annę Wintour, ale i żonę oraz matkę. Podobno człowieczeństwo Anny zostanie tam potwierdzone ostatecznie. Póki co, zanim film trafi do kin, przekonają się o tym koronowane głowy świata mody na specjalnym pokazie.

Wieczorem, 19 sierpnia na imprezie oprócz samej Anny, pojawi się też wydawca pisma, Andre Leon Halley i dyrektor artystyczna "Vogue’a" Grace Coddington. Nie zabraknie naturalnie Oscara de la Renty, Thakoona Panichgul i kobiety ze słynnej wrześniowej okładki z 2007 roku, Sienny Miller.

Do grona szczęśliwców kolejno dołączą:

Marc Jacobs, Donna Karan, Zac Posen, Jason Wu, Patrick Demarchelier, Mark Badgley i James Mischka, Carolina i Reinaldo Herrera, Tommy Hilfiger, Phillip Lim, Rachel Roy, Melania i Donald Trump i oczywiście, bardzo ostatnio na topie, Alexa Chung.

Po pokazie odbędzie się uroczysty bankiet, sponsorowany upominkami od Maybelline. Oczywiście do torebek gości trafi też najnowszy, także wrześniowy numer "Vogue’a"…

Relacja z oficjalnej premiery filmu już wkrótce, do kin światowych film trafi 28 sierpnia.

_________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Zobacz stylistyczne fantazje Nelly Rokity
>>> Bielizna, która sprzedaje marzenia
>>> Suknia bandeau lepsza niż korygujące majty!