Inne
Reklama

O kim mowa? O doskonale wam znanej firmie sloggi - największym producencie markowej bielizny. W tym roku sloggi świętuje swoje trzydzieste urodziny. I ma się czym pochwalić.

Od NordKapp po południową Afrykę, od Przylądka Horn po Japonię niebiesko opakowane sloggi dostępne są w trzydziestu tysiącach punktów sprzedaży na całym świecie, a wyniki rocznej sprzedaży wynoszą siedemdziesiąt milionów sztuk w ponad pięćdziesięciu krajach.

Każdego roku sloggi zużywa ponad dziesięć milionów metrów kwadratowych materiału, co odpowiada 1570 boiskom do gry piłkę nożną, zszytego w przybliżeniu czterema milionami kilometrów nici, która wystarczyłaby na podróż na księżyc i z powrotem 12 razy.

Nieziemskie to dane! Podobnie jak test, który sloggi opracowało. Oczywiście pół żartem, pół serio... Tak czy inaczej samo pytanie: Ile w tobie jest z anioła - brzmi bardzo zachęcająco. Dlatego jeśli chciałabyś poznać odpowiedź na to pytanie, a przy okazji obejrzeć kolekcję superwygodnej bielizny stworzonej za pomocą rewolucyjnej metody laserowej, koniecznie WEJDŹ TUTAJ!

Polecamy!