Inne
Reklama
Inne

Joanna Krupa to Polka, która właściwie jest już gwiazdą światowego formatu. Jej zdjęcia w magazynach dla panów zwiększają nakład i szybko znikają z kiosków. Krupa to dziewczyna sympatyczna, grzeczna i dobrze wychowana. Jednak dla większości, liczą się tylko jej walory fizyczne.

Modelka i aktorka ma całkowitą świadomość tego, że jej ciało sprzeda wszystko. Dlatego chętnie i często pokazuje się w bieliźnie. Do takich okazji zalicza się też nowa sesja reklamowa dla magazynu wysyłkowego Bon Prix, w której Joanna wzięła udział.

Na szczęście, ponieważ Bon Prix opiera się dużej mierze na damskiej klienteli, tu jej zdjęcia są grzeczne i nie pokazują dużo golizny. Choć Krupa nęci wyobraźnię, nie przekracza granicy dobrego smaku. W końcu chodzi o to, żeby to panie kupiły kolorowe kompleciki.

Gdyby reklama była skierowana do panów, wymagałaby więcej konkretów, aby kupili staniki czy skąpe majtki swoim partnerkom.

Niektórzy sądzą, że udział Krupy w reklamie katalogu wysyłkowego jest sygnałem o kryzysie w karierze. W końcu prawdziwie wielkie modelki od tego zaczynały – my jednak cieszymy się, że Joanna pracuje i dalej pięknie wygląda._______________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Komu uratuje życie naga Kate Moss?
>>> We Francji musisz nosić majtki
>>> Buty i torebka nie muszą być w tym samym kolorze