ROZMIAR, KTÓRY NIE MIEŚCI SIĘ W GŁOWIE

Reklama

Kolekcja zaprojektowana przez Ditto trafi do sklepów już 9 lipca.

Obcisłe czarne body z nogawkami, ze sterczącym stanikiem stylizowanym na Madonnę założyła Beth Ditto na swój występ w Gdyni. Niektórzy widzowie byli tak zszokowani objętością wokalistki, że zupełnie nie zwracali uwagi na jej śpiew.

Ditto znana jest z tego, że lubi eksponować swoją figurę, lubi jeść i nie zamierza się odchudzać. Jako osobie z nadwagą, ciężko jej znaleźć coś dla siebie w sklepach, więc albo sama robi swoje ciuchy albo korzysta z usług krawcowej.

RADOSNA PANI W ROZMIARZE 46.

Ten dodatkowy talent piosenkarki postanowiła wykorzystać firma Evans, która szyje ubrania w dużych rozmiarach. Zaproponowała Beth stworzenie kolekcji dla kobiet podobnych do niej. Ubrania będą dostępne w sklepach Evans i w sieci już za 2 dni, bo 9 lipca.

Ditto jest fanką lat 50. i 80., uwielbia cekiny, lakierowane dodatki i słodkie sukienki w owocowe czy kwiatowe wzorki. Podobnie wyglądają sygnowane przez nią ciuchy, powstałe we współpracy z główna projektantka firmy, Lisą Marie Peacock. W sklepach będzie można kupić skórzane kurtki, legginsy, sukienki z wzorem kwiatowym i domina. Wszystko jest radosne, wesołe i na pewno nie stonowane. Jeśli więc nosisz rozmiar 46 i nie lubisz rzucać się w oczy, nie będą to zakupy dla ciebie. Jeśli nosisz z kolei rozmiar mniejszy niż 40, nie masz w sklepie Evansa czego szukać.

Evans to część grupy Arcadia, która posiada też Top Shop. Mówi się więc po cichu, że skoro Beth przyjaźni się z Kate Moss a ta z sir Philipem Greenem, właścicielem spółki, współpraca z Beth była tylko kwestią czasu.

Na szczęście wokalistka okazała się utalentowaną projektantką. Obejrzyj zdjęcia kolekcji Beth.

_______________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Oto boginie w bikini
>>> Musiała umrzeć, bo była w ciąży?
>>> Jacko: jakie życie, taka śmierć