Na dobre zakończenie weekendu wybierz się do warszawskiej Cafe Kulturalna, gdzie odbędzie się akcja zatytułowana "Wymienialnia ubrań". Zysk będzie potrójny.

Reklama

UBIERZ SIĘ W KRYZYSIE

Po pierwsze i najważniejsze w twojej garderobie zagoszczą nowe i fajne ciuchy a ty sama nie wydasz na to ani grosza. Czy może być lepszy sposób na modę kryzysową? Ale to nie wszystko. Akcja będzie świetnym pretekstem, by przegrzebać zapomniane czeluście szafy i pozbyć się rzeczy, których nie zakładałaś od wieków a żal ci wyrzucić. Na pewno nie zaszkodzą ci takie spóźnione wiosenne porządki. Po trzecie: jeśli chcesz dbać o środowisko zatruwane przemysłem tekstylnym i uważasz, że otaczanie się wciąż nowymi przedmiotami to nie jedyny sposób na życie, udziałem w Wymienialni przyczynisz się do szerzenia idei świadomej konsumpcji.

IDŹCIE I WYMIENIAJCIE SIĘ!

Zasady są proste. Przynosisz jakiś ciuch, którego już nie potrzebujesz a w zamian możesz wybrać sobie coś z tego, co przyniosą inni. Wymieniane będą nie tylko ubrania ale też dodatki: czapki, szaliki, paski, rękawiczki, kolczyki, naszyjniki...

Wstęp na imprezę jest wolny ale żeby uczestniczyć musisz przynieść choć jeden ciuch (lub więcej w zależności od stanu twojej szafy), który jesteście gotowa pożegnać, oddać w dobre ręce i wymienić na coś innego.

Impreza odbędzie się w Warszawie w niedzielę 10 maja od godz. 16 w ogródku Cafe Kulturalnej (Pałac Kultury i Nauki, pl. Defilad 1). Pamiętaj, że to niejedyna tego typu akcja. Poszukaj podobnej w twoim mieście.