Inne
Reklama

Sny będą piękniejsze, jeśli wieczorem emocjonalnie przygotujesz się na odpoczynek. Pomoże w tym nie tylko kojący ciepły prysznic i natarcie ciała balsamem o uspokajającym zapachu, ale także odpowiednia oprawa "odzieżowa" - czyli piżamka. Stella proponuje tę śliczną zwiewną koszulę nocną. Niby zwykła i prosta, ma bardzo ciekawy detal: z tyłu jest zapinana jak biustonosz. Część pleców pozostaje naga. No cóż, takie rozwiązanie może czasem przeszkodzić ci w spaniu - chyba że wemkniesz się do łóżka tak, by ukochany cię nie zobaczył. Cena: 265 euro.

Elegancka i opinająca ciało kreacja nie lubi, gdy widać spod niej bieliznę. Ale przecież trudno sobie poradzić z wałeczkami powstałymi na skutek wrzynania się majtek i stanika - w końcu nie jesteśmy z plastiku. Jednak rozwiązanie jest bardzo proste. Postaw na body. Ładnie modeluje sylwetkę, sprawia, że wygląda na bardziej jędrną i wysportowaną. A gdy kreacja z wydatną pomocą rąk gorącego mężczyzny znajdzie się na podłodze, uniesieniom nie będzie końca. Cena: 225 euro.

McCartney zaprojektowała także najbardziej podstawowe części bielizny, czyli majtki i biustonosze. My prezentujemy niebieski, koronkowy i bardzo oryginalny - można powiedzieć, że ma w sobie coś charakterystycznego dla projektantki. Zabudowany biustonosz ładnie podtrzymuje biust, jednak szczęściary z obfitymi kształtami chyba nie będą zadowolone. Usztywnienie znajduje się tylko na dole miseczki, a koronka, z której uszyto stanik, jest miękka i delikatna. Interesujące jest zapięcie z okrągłą dziurką - nieco sportową. Majtki do kompletu to zwykłe koronkowe figi - bardzo uniwersalne. Cena stanika: 180 euro, cena majtek: 80 euro.

ZOBACZ TAKŻE:

>>> Jak dobrać sobie biustonosz?

>>> Markowe majteczki na każdy dzień