Ryzykowne eksperymenty

Rihanna uwielbia modowe eksperymenty. Ich efekty są różne. Na rozdaniu amerykańskich nagród muzycznych w Los Angeles pojawiła się w kreacji z dość kontrowersyjnym wycięciem zarówno z przodu, jak i na plecach. To cud, że jej piersi przez cały czas pozostały zakryte…

Uprząż wokół szyi

Z kolei na koncercie w Monachium słynna nastolatka z Barbadosu pojawiła się w staniku z fikuśnie dopiętymi skórzany paskami imitującymi uprząż. W takim zestawieniu dekolt Fergie prezentuje się nader skromnie, ale za to bardzo elegancko.

Krzyżaczek na łopatkach

Plecy też można eksponować na różne sposoby. Na przykład tak jak Alicia Keys i Kellie Pickler, u których czarne paski układają się w seksowne krzyżaczki na łopatkach.

Kokarda i wielka Victoria

Intensywny kolor i wielkie V na plecach lub dekolt wyeksponowany za pomocą wielkiej kokardy - to pomysły latynoskiej piosenkarki Fanny Lu i tancerki Julianne Hough z amerykańskiego "Tańca z gwiazdami".

Co za dużo...

Bujne piersi, złoty łańcuch i monstrualne piersi portorykańskiej piosenkarki Ivy Queen to dowód na to, że co za dużo, to zdecydowanie niezdrowo. Natomiast złote plisy na biuście Beyonce wylewającym się z obcisłej sukni to przykład tego, jak z pomysłem i poczuciem humoru zwrócić uwagę na swoje największe atuty.