Default
Reklama

Sieciowe sklepy oferują najbardziej typowe rozmiary, dlatego większość Polek chodzi w niedopasowanej do ich kształtów bieliźnie.

„Ponad 80 proc. kobiet w Polsce ma źle dopasowany biustonosz. Na rynku bielizny jest bardzo mało producentów, którzy uwzględniają fakt, że każda kobieta jest inaczej zbudowana dlatego w sklepach brakuje biustonoszy o wąskich obwodach i dużych miseczkach. W zwykłych sklepach z bielizną brakuje też fachowej obsługi, która w dyskretny i profesjonalny sposób potrafiłaby doradzić kobiecie jaki rozmiar i fason biustonosza jest dla jej biustu najlepszy.” - mówi Aleksandra Korycka ze sklepów z damską bielizną Lady's Place - Biuściasty Zakątek.

DefaultMAŁA BIELIZNA, DUŻE KONSEKWENCJE

"Źle dobrany biustonosz to bóle kręgosłupa, trudności w codziennym funkcjonowaniu, odparzenia, nieproporcjonalna linia sylwetki i wiele innych”- ostrzega przedstawicielka Lady's Place. „Dlatego tak ważne jest aby promować sztukę brafittingu wśród Polek” - dodaje. Stąd pomysł na ogólnopolską akcję dopasowywania staników.

Pod patronatem marki Freya odbędzie się 29 maja ogólnopolska akcja bra-fittingowa „Mamy biust! Mama i Córka razem”. To pierwsza tego typu akcja, której celem jest rozszerzanie edukacji związanej z właściwym dopasowaniem bielizny i dotarcie do nowej grupy kobiet.

DefaultŚWIAT STANIKÓW OD A DO Z

Freya, jako pierwsza uwzględniła różnorodność kobiecych biustów i sylwetek, co wpłynęło na design, jak i konstrukcje kolekcji. Kreatywna obserwacja potrzeb kobiet przyniosła brytyjskiej marce pozycję lidera i tytuł Kreatora Roku 2010. Obecnie marka proponuje miseczki od wielkości B do K, przy obwodach od 60 cm do 85 cm pod biustem. Nie ma dwóch identycznych kobiet, więc tylko szeroka skala rozmiarów umożliwia indywidualne dopasowanie bielizny.

Teraz jest szansa, aby wszystkie kobiety niezależnie od miejsca zamieszkania miały szansę z pomocą profesjonalnej bra-fitterki i bielizny w pełnej gamie rozmiarów znaleźć biustonosz idealny.

W kilkudziesięciu salonach bielizny w całej Polsce właśnie 29 maja będzie można w praktyce poznać zasady właściwego dopasowania bielizny, przymierzyć różne modele biustonoszy oraz się dowiedzieć się, czym jest bra-fittingowa dieta i dlaczego kupując biustonosz warto myśleć nie tylko o stylu, ale także o rozmiarze.

W ramach akcji w warszawskich sklepach Lady's Place będzie obowiązywał rabat 10 proc. na produkty marki Freya.

Informację o ofercie i adresach sklepów Lady's Place znajdziesz tutaj

... a pełną listę sklepów zaangażowanych w akcję znajdziesz tutaj