Default
Reklama

Bandażowe sukienki od Herve Legera królują na czerwonych dywanach. Teraz zawitały do Polski - na ulicę Moliera 2 w Warszawie.

Dom mody Herve Leger powstał w 1985 roku dzięki inicjatywie projektanta Hervé L. Leroux. Gwiazdy pokochały jego bandażowe sukienki opinające ciało, które doskonale podkreślają kobiece kształty i smukłe sylwetki. W wielkim stylu suknie powróciły w 2007 roku, gdy paryski dom mody Legera został przejęty przez przez giganta z Los Angeles, grupę BCBG MAX AZRIA. Już pierwsza bandażowa kolekcja sygnowana marką Herve Leger by Max Azria spotkała się z ogromnym entuzjazmem. Trend szybko został spopularyzowany przez największe Hollywoodzkie osobistości i gwiazdy estrady.

DefaultGwiazdy pokochały sukienki bandażowe za unikalną wręcz możliwość rzeźbienia sylwetki i podkreślania wszystkich jej kobiecych atutów. Te właściwości sukienki Herve Legera zawdzięczają charakterystycznym pasom materiału, które przypominają zwoje bandażu - stąd wzięła się ich nazwa - i szczelnie opinają sylwetkę. Dzięki temu maskują ewentualne defekty i nadają figurze najbardziej kobiecy z możliwych kształt klepsydry. Wymuszają odpowiednią postawę oraz eksponują kobiece krągłości i smukłe wcięcie w talii. Mogą doskonale podkreślić i podnieść biust, co widać na przykładzie Cheryl Cole.

DefaultDelikatna i smukła, wręcz wiotka sylwetka, a do tego pierś, która ma czym oddychać. Tak wspaniałą figurę ma Alicja Bachleda-Curuś. Sukienka bandażowa, w której Ala promowała swój film "Ondine", podkreśliła te atuty.

DefaultPiękna Kate Winslet w dzieciństwie przewywana była grubaską. Teraz zajmuje czołowe miejsca w rankingach na najseksowniejsze ciała a kobiece kształty stały się jej znakiem rozpoznawczym. Nic dziwnego, że pokazuje je w sukience Herve Legera.

DefaultSukienki bandażowe lubi Jennifer Lopez - tu wybrała ciemny wariant. Nic dziwnego, że J.Lo gustuje w tych kreacjach - gwiazda może się pochwalić legendarnymi juz krągłościami.

DefaultZ krągłości słynie też Beyonce. Wokalistka z lubością eksponuje figurę klepsydry. Ułatwia to bandażowa konstrukcja tej kreacji.

DefaultPiękna Kim Kardashian to muza koneserów kobiecych kształtów. Kim gustuje w fasonach średniej długości - to one najlepiej eksponują jej sylwetkę.

DefaultZe swoich krągłości dumna jest również Mariah Carey. Tu wybrała kreację do ziemi, za to ściśle opinającą kluczowe partie sylwetki. Diva pop słynie z wyjątkowej głębokości dekoltów. Ta sukienka z rozdania Złotych Globów odbiła się szerokim echem...

DefaultIdolka nastolatek Miley Cyrus prawdopodobnie zapewniła legendarnej sukience grono modziutkich fanek. Gwiazda wybrała nietypową, wzorzystą kreację z bufiastymi rękawami.

DefaultSukienki są szyte ręcznie z lycry i elastanu, mają eleganckie, minimalistyczne kroje i nierzadko żywe kolory. Za luksus noszenia takiej kreacji trzeba odpowiednio zapłacić – kilka – kilkanaście tysięcy złotych. Cena nie odstraszy z pewnością wielu amatorek. Tym bardziej, że aby je kupić, Polki nie musza już jeździć za granicę ani korzystać z pośrednictwa Internetu. Sukienki bandażowe już w czerwcu będą dostępne w naszym kraju – w warszawskim butiku przy ulicy Moliera 2.