Default / Studio5
Reklama

Mocnym akcentem letniej mody w RESERVED są paski w stylu marynarskim. Ozdobione złotą nicią i guzikami - nie zawsze ale często w granacie i bieli. W parze z innymi wzorami są obowiązkowym składnikiem letniej garderoby.

Tego lata styl marynarski to mocny akcent kolekcji RESERVED. Wariacje na temat pasków i marynistycznego looku zdominowały modę. Od t-shirtów poprzez eleganckie koszule i bluzki, kończąc na sweterkach i licznych dodatkach. Króluje granat i biel w zestawieniu z czerwonym i szarym.

Default



Paskowy trend pozwala czuć się świeżo i niezobowiązująco. Kluczem do tajemnicy trendu są ciekawe zestawienia. Z czym łączyć tak wyrazisty element, jakim są paski?

Idealne jest połączenie z minimalistycznym krojem, lekko rozszerzane lniane spodnie w głębokim granacie, jeansy, szorty lub proste spódnice.

Ciekawe efekty daje wymieszanie pasków i połyskliwych tkanin - to letnie ujęcie stylu glam.

Default / Studio1



A teraz słowo o dodatkach w marynarskim stylu. Tego lata nosimy duże torby, płócienne czapki i kapelusze oraz te w wersji słomkowej. Kolorowe klapki i tenisówki. Drewniane bransolety i przewieszki nawiązujące do morskich symboli.

Default / Studio1
Default
Default
Default / Studio1
Reklama



Marynarsko-plażowy look zagościł również w modzie męskiej. Męska jego odsłona to nieskrępowany luz w twarzowym wydaniu. Naturalne tkaniny, klasyczne kolory i wygodne kroje. Rekompensatą tego stonowania jest możliwe szaleństwo w dodatkach. Kapelusze, nonszalanckie szale, wzorzyste japonki i intensywne w barwie płócienne mokasyny.