Default
Reklama

To była jedna z najjaśniejszych gwiazd tego wieczoru. Natasza Urbańska po niedawnych porażkach wreszcie została doceniona za swoje osiągnięcia. Wspaniałą biała kreacja połączona z białymi szpilkami podkreśliła świeżą cerę artystki. Osoba z tak wyrazistą urodą nawet w bieli nie wypadnie blado. Całości dopełnia statuetka Wiktora. Obok dumny mąż Janusz Józefowicz.

DefaultZ całą pewnością jedną z najciekawszych kreacji zaprezentowała Anita Werner. Czarno-białe wzory wyróżniały się oryginalnością a fason długiej sukni zaznaczył kobiecą linię i podkreślił smukłą i wysoką sylwetkę prezenterki.

DefaultSzafirowa suknia, takież buty i stylowo zdobiona szaro-srebrna torebka. Tak zaprezentowała się Grażyna Torbicka. Fason sukni raczej nie uwydatnił mocnych stron wspaniałej sylwetki prezenterki, podkreślił za to kolor oczu.

Default / Leszek SzymaskiWłosy luźno spięte w warkocz, do tego długa suknia z podkreślającym talię gorsetem. W takim bajkowo-romantycznym wydaniu zaprezentowała się Julia Kamińska, która wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Szkoda tylko, ze wybrała ponurą czerń.

Default / Stach LeszczyskiDorota Gardias kolejny raz nie zawiodła. Z tak doskonałą figurą pogodynka może do woli eksperymentować z fasonami. A efekty – znakomite.

Default / Stach Leszczyski
ReklamaAgata Młynarska czarną kreacją i stylowymi szpilkami znakomicie podkreśliła figurę. Krzysztof Ibisz wystąpił w twarzowym granacie. Nie za bardzo do twarzy było mu za to w nowej fryzurze: gładko zaczesanej, by nie powiedzieć: ulizanej, grzywce.

DefaultWieczoru do udanych z pewnością nie zaliczy Kasia Cichopek. Udane było klasyczne połączenie czerni i bieli ożywione czerwonym akcentem. Kreacja z podwyższonym stanem zapewne miała optycznie wydłużyć nogi Kasi, efekt zmarnotrawił jednak wielki żabot suto udrapowany na biuście gwiazdy.

Default

Zbyt ciasna w biuście suknia ukazywała stanik. Nie udał się wybór klasycznych i eleganckich szpilek Louboutina. Słynne i bardzo drogie buty z czerwoną podeszwą były zbyt głębokie. Aktorka zmuszona była marszczyć palce stóp, a jej stopy były wygięte w groteskowy sposób.

Default
DefaultAgata Buzek postawiła na stonowaną barwę i fason. Prosto skrojona suknia zaopatrzona była w interesujące luźne rękawy.