W tym sezonie na pewno nie zabraknie żywych odcieni: charakterystycznego dla adidas Originals błękitu oraz limonowej zieleni łączonej ze stonowanymi odcieniami niebieskiego.

Reklama

Uwagę mają przykuwać nie tylko mocne kolorystyczne akcenty, ale też ciekawe kroje. Bluza z kapturem w tej szalonej kolekcji przypomina kimono a lekka, nylonową kurtka przybiera kształt plisowanej peleryny. Kolekcja obfituje w tak modne w tym sezonie ozdobne guziki, zakładki, plisy, które tworzą miękki kształt, idealnie podkreślający damską sylwetkę.Twórcy kolekcji nie zapomnieli jednak o komforcie noszenia – oddychające, lekkie materiały, sportowe obuwie i ciekawe rozwiązania – np. regulowana długość szortów – mają zapewnić maksymalną wygodę.

Drugim istotnym rysem tej kolekcji są stylizacje nawiązujące do nadal modnych lat 80-tych. Styliści zestawiają zbyt duże i krótkie bluzy z klasycznymi rybaczkami i białymi adidasami zapinanymi na rzepy. Ma być oldschool’owo!Męska kolekcja również czerpie z charakterystycznego błękitu. Proponowane panom stylizacje łączą elegancję klasycznego puloweru ze sportowym sznytem w postaci np. wiatrówki. W modzie nadal są męskie rurki i szorty w stylu „bojówek”.