Gala miała miejsce w superekskluzywnym hotelu Polonia Palace w Warszawie. Na czerwonym dywanie jak zwykle zaroiło się od znanych osobistości, a my tradycyjnie chcemy przyjrzeć się ich kreacjom. Kto się popisał, a komu nie starczyło sił i inwencji, by błysnąć w świetle fleszy?

Reklama

czytaj dalejMałgorzata Kożuchowska

To prawdziwa polska królowa stylizacji. Tym razem zainspirowała się modą lat trzydziestych ubiegłego stulecia. Kolor sukienki - naprawdę znakomity, dobór dodatków - na piątkę z plusem. Całość - jak zwykle udana. Gratulujemy konsekwencji w budowaniu swojego wizerunku.

czytaj dalejDorota Królikowska

Duże brawa dla mało znanej małżonki bardzo znanego aktora - Rafała Królikowskiego. Zaraz odezwą się głosy: "Przecież nikt nie wie, kim jest ta pani, jaka z niej celebrytka!" Złośliwcom podpowiadamy: owszem nie celebrytka - ale bardzo dobrze ubrana. Stosownie do okazji, z gustem i smakiem. Lekki minus za buty - powinny bardziej kontrastować z resztą stroju.

czytaj dalejMałgorzata Domagalik i Maria Kaczyńska

First Lady jak zwykle zachowawczo - bezpieczny krój, bezpieczna ciemna zieleń... Naszym zdaniem nieco niemodna materia, ale całość komponuje się ze stylem Marii Kaczyńskiej. Natomiast sukienka a la kimono Małgorzaty Domagalik do gustu nam nie przypadła. Ta atrakcyjna dama wydaje się być przytłoczona długością kreacji. Mały plusik za granatowy pasek.

Reklama

czytaj dalejGrażyna Wolszczak

Ach, te buty! Wspaniałe, w nasyconym kolorze - tylko nie do tej kreacji! Zgrabna sylwetka pani Rrażyny zupełnie zniknęła, wszyscy zwrócili uwagę na krwiste obuwie aktorki. Może gdyby kozaczki były czarne... ale nie, nie ma co spekulować. Ta stylizacja pani Grażynie nie wyszła.

czytaj dalejJoanna Brodzik

Fajnie - jak mówi Krzysztof Majchrzak w reklamie pewnego browaru. Wesoła, luźna bluzka w motyle jest na tyle efektowna, że nie wymaga dodatkowych ozdób. Do tego wąskie spodnie - i mamy bardzo dobry duet na wielkie imprezy.

czytaj dalejEdyta Golec

Czarna dama w butach, których kolor nas po prostu zaczarował. Bardzo ciekawa aplikacja na sukience - trochę ludowa, trochę ekstrawagancka. Miało to być chyba oczko puszczone w stronę fanów Golec (u)Orkiestra, której członkowie nigdy nie zapominają o korzeniach.

czytaj dalejAgata i Piotr Rubikowie
Do tej pory pisaliśmy o damach, teraz będzie słów kilka o parze. Sztucznej i nadmiernie wystylizowanej. Agata Rubik w tej smutnej kreacji wygląda na osobę wyjątkowo przygnębioną okolicznościami, zaś jej mąż Piotr chyba przesadził ze stylizacją fryzury. Wygląda tak, jakby padł ofiarą szalonej fryzjerki i jej umiłowania do niemodnej już od dawna trwałej.

czytaj dalejKamila Łapicka
Znowu smutno! Dlaczego młoda kobieta ubiera się na czarno! I to od stóp do głów! Oczywiście ci, którzy uważają małżeństwo pani Kamili z o wiele starszym Andrzejem Łapicki za skandal, mają na ten temat swoją teorię - ale my do tej grupy nie należymy. A wystarczyłoby założyć kolorową apaszkę albo chociażby strojny naszyjnik - i już by było lepiej!