Jedna to znana dziennikarka telewizyjna i prasowa, uwielbiająca ekstrawaganckie buty i ryzykowne zestawienia stroju i biżuterii. Druga - szalona wokalistka, która z własnego image'u zrobiła sztukę, a każde jej pojawienie się na estradzie budzi zachwyt fanów i skowyt wrogów. Trzecia - także wokalistka - uwodzi własnym spojrzeniem na świat, a co za tym idzie i na modę. Monika Olejnik, Maria Peszek, Gaba Kulka - kto je stylizuje? Nikt. Jak powiedziały miesięcznikowi "InStyle" - same zajmują się swoim wyglądem. Naprawdę?

Reklama

Monika Olejnik

Udowodniła, że kobieta może być zadbana, doskonale (i nawet nieco ekstrawagancko) ubrana, a jednocześnie skuteczna w tym, czym się zajmuje zawodowo. Monika Olejnik może mieć na sobie genialne buty i piękną sukienkę, na które oczywiście zwrócimy uwagę, ale na pierwszy plan w jej programach wysuwa się jednak poruszana tematyka. Stroje dziennikarki nikogo nie tłumią, nie spychają jej gości na drugi plan. "Stylizuję się sama. Przyjemnie jest spojrzeć w lustro i zobaczyć efekty swoich starań. " - mówi dziennikarka. I dodaje"Jestem zdumiona, gdy szacowny rozmówca zauważa: >> Jaki ładny ma pani naszyjnik<<". My nie jesteśmy.

czytaj dalej...Gaba Kulka

Nie pojawiła się znikąd - tradycje muzyczne w jej rodzinie są głęboko zakorzenione. Ale na swój styl pracowała sama. Śmieje się, że jest najcześciej odkrywaną artystką w Polsce - ale chyba już śmiało może powiedzieć, że już wymościła sobie miejsce w rodzimymy show-biznesie. "Natchnienia szukam w rzeczach barwnych, nie w sensie estetycznym, tylko emocjonalnym" - mówi Gaba. Te słowa wydają się być także jej mottem w kwestii mody.

czytaj dalej...Maria Peszek

Kolorowy ptak o imieniu Maria objawił się na naszej scenie muzycznej już jakiś czas temu. Nietuzinkowa osobowość artystki znajduje ujście także w jej kreacjach - i to nie tylko scenicznych. Wszyscy pamiętamy kolorowe pióropusze i żarówiaste szpilki Marii... "W kwestiach estetycznych albo kieruję się intuicją, albo opinią mojego mężczyzny, albo w ogóle się tym nie przejmuję. Chodzę wtedy w dziurawych dżinsach i czarnym golfie" - zwierza się artystka.