Trzeba przyznać, że jeszcze kilka lat temu do naszych celebrytek nie do końca docierał fakt, iż posiadanie oryginalnych butów to okazja do skutecznego zabłyśnięcia na imprezach czy uroczystych galach. Znane panie stawiały na obuwie klasyczne, zazwyczaj czarne - ale te czasy to już przeszłość. Dzisiaj rodzime celebrytki wybierają obuwie od znanych projektantów i najważniejszym kryterium jest dla nich nietuzinkowość. Zobaczcie zresztą sami...

Reklama

czytaj dalej...Natalia Kukulska ma niesamowite wyczucie stylu. Świadczy o tym powyższe zdjęcie. W oko wpadły nam buty wokalistki: dopasowane swoim charakterem do reszty stroju, mogące się poszczycić niesamowitym kolorem. Zestawienie jasnej szarości i różu jest ponadczasowe. Wielki plus za ten wybór.

czytaj dalej...Doda ma na swoim koncie wiele wpadek modowych, nie jest naszym zdaniem wyrocznią w dziedzinie stylu. No, ale idą dla niej podobno lepsze czasy i może trochę się opamięta w swoim pędzie do bycia oryginalną za wszelką cenę... Natomiast jej ostatnie obuwnicze odkrycie musimy pochwalić - mimo, że wokół sposobu zdobycia butów od Alexandra McQuenna narosło wiele kontrowersji. Uważamy ten wybór za wyjątkowo trafny, buty są oszałamiająco rockowe - wyobraź sobie jednak, co by było, gdyby seksowna Doda założyła do nich cielistą, obcisłą sukienkę z dekoltem. W zestawieniu z tymi spodniami mcqueeny wydają się być nieco przytłoczone.

czytaj dalej...Katarzyna Figura wybrała tak zwane ażurki - przez niektórych uznawane za symbol kiczu. Nie do końca się z tym zgadzamy. Do zgrabnych nóg pani Katarzyny pasują jak ulał, są wyjątkowo sceniczne, no i nie ukrywajmy - zwracają uwagę.

czytaj dalej...Joanna Liszowska nie raz i nie dwa była krytykowana za noszenie za małych butów. Jedno na obronę apetycznej aktorki musimy powiedzieć - jej obuwie jest zawsze bardzo oryginalne i my tę oryginalność kupujemy.

czytaj dalej...Reklama

I znowu Doda - tym razem w wersji black and white. Jej butki - bo chyba tak należy je nazwać - przypominają nam nieco te, które nosiła Minnie Mouse, ale to nie jest zarzut. Są wyjątkowo strojne i kobiece - a tej gwieździe odrobina autentycznego, dalekiego od ordynarności seksapilu na pewno się przyda.

czytaj dalej...Joanna Horodyńska ma wyczucie w dziedzinie mody - ma także pieniądze na naprawdę drogie buty. Te, które widzimy na zdjęciu to propozycja Chloe. Modelka jest znana z upodobania do ekstrawagancji, chętnie promuje nietuzinkowe propozycje na warszawskich salonach.