Inne
Reklama

Na pierwszy ogień idą oprawki okularów optycznych. Marki takie, jak MiuMiu, Ray Ban, Vogue czy D&G proponują w tym sezonie oprawki kolorowe, które dodają blasku i młodości każdej twarzy. Widać, że projektanci stawiają na klasykę, która sprawdza się w zestawieniu z najbardziej nawet ekstrawagancką fryzurą i biżuterią. Nas szczególnie uwiodły różowe, wesołe oprawki Miu Miu - wprost idealne do wiosennej stylizacji.

Inne

zobacz więcej...Vogue, D&G, Ralph Lauren i MiuMiu są zgodni co do tego, że w nadchodzącym sezonie możemy po raz kolejny postawić na okulary słoneczne w ciapki, dropy, cętki - czyli na nieśmiertelne wzory zwierzęce. Nowością może być powrót do nieco bardziej okragłych szkieł - z tym, że teraz są one nieco mniejsze. Ale to nie koniec "muszych" oczu - co widać na ząłączonym obrazku.

Inne

zobacz więcej...Wiesz, kim jest Clark Kent? To Superman, oczywiście! A pamiętasz jego okulary? Oto propozycje na nadchodzący sezon - amerykańska klasyka nadal świetnie się trzyma i trzeba przyznać, że jest niezwykle twarzowa.

Inne

zobacz więcej...A oto kilka propozycji oprawek w nieco bardziej sportowym stylu. Ciekawe, które wybierzesz dla siebie?