Inne / Paweł Kula
Reklama

W rankingach najlepiej i najgorzej ubranych lubują się nie tylko zagraniczne media. Również na naszym podwórku lubimy wskazywać osoby, które są przykładem wzorcowego szyku, jak też takie, których strojom należy powiedzieć stanowcze „Nie!”. Swój ranking stworzył dwutygodnik „Viva”. Niektóre werdykty są zrozumiałe, inne – łagodnie mówiąc – dziwaczne. Kto zadaje szyku, a kto - raczej obciachu na rodzimych czerwonych dywanach i w polskim parlamencie?czytaj dalej
CZY TO NA PEWNO NIE JEST POMYŁKA?

W kategorii kobiet pierwsze miejsce przyznano.. Edycie Górniak. Naszym zdaniem gust piosenkarki budzi wątpliwości, a jej stylizacje częstokroć pozostawiają wiele do życzenia. Stroje Edyty nierzadko były przykładem wyjątkowego kiczu, a słynna rezygnacja z usług stylistki, tak doceniona przez „Vivę”, nie zawsze wychodziła jej na zdrowie… Zresztą możecie przekonać się TUTAJ , jak źle potrafi wyglądać nasza diwa.

Reklama

czytaj dalej
POLSKIE MODOWE „PEWNIAKI”

Wyróżnienia zasłużenie zdobyły kobiety, które można określić polskimi „pewniakami” w dziedzinie stylu. Hanna Lis, Monika Olejnik, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Magda Mołek to bezsprzecznie osoby, na których smaku można polegać – zawsze imponują elegancją i wyczuciem trendów. Nie sposób nie zgodzić się również z wyróżnieniem Natalii Kukulskiej – ta piosenkarka wnosi do polskiego gwiezdnego światka tak rzadką śmiałość w wybieraniu odważnych i oryginalnych, a jednak wciąż pełnych smaku, stylizacji.

>>> Oceń: Hanna Lis: hit czy kit?

czytaj dalej
ZABRAKŁO NAJWAŻNIEJSZYCH

Jak słusznie zauważyła „Plejada”, w rankingu brak jednak innych czołowych postaci mających wyczucie stylu i znajomość trendów. Przede wszystkim Małgorzaty Kożuchowskiej, która od kilku lat funkcjonuje jako ikona stylu, a jej wpadki da się policzyć na palcach jednej ręki. Zabrakło również Joanny Horodyńskiej i Anety Kręglickiej.

czytaj dalej
NAJSZYKOWNIEJ JEST W SEJMIE

Kto by pomyślał, że okaże się, że najszykowniejszym miejscem dla mężczyzn jest polski… Sejm? Oto zasługa słusznie naszym zdaniem nagrodzonego Janusza Palikota. Polityk jest znany nie tylko z markowych strojów najwyższej jakości i elegancji przy każdej okazji, ale również ze śmiałego doboru kolorów i wzorów – Palikot nie boi się różowych marynarek i wzorzystych koszul. „Nareszcie ktoś wprowadził do Sejmu odrobinę ekstrawagancji! – cieszy się „Viva”.

czytaj dalej
ZAGRANICZNA REPREZENTACJA

Nie tylko skandalista Palikot zadaje w Sejmie szyku. Wśród nagrodzonych jest jeszcze dwóch nagrodzonych: Minister Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski i premier Donald Tusk. Cieszymy się, że dobrze prezentują nasz kraj za granicą! Jeśli chodzi o gwiazdy, wyróżniono Łukasza Garlickiego i Rafała Maćkowiaka. Pochwały zebrały także postacie kontrowersyjne w kwestii ubioru: Michał Piróg i Olivier Janiak.

czytaj dalej
KRÓLOWA STYLU CZY KRÓLOWA KICZU?

Największe jednak zdziwienie spowodowały wyróżnienia dla najlepiej ubranych par polskiego show-biznesu. W tym szacownym gronie znaleźli się bowiem… Doda i Nergal. Czy skandalizująca wokalistka przeszła na tyle spektakularną metamorfozę, by zamiast dawnego tytułu królowej kiczu zasłużyć na tytuł królowej stylu? Jest to wątpliwe…

czytaj dalej
ELEGANCJA CHODZI PARAMI

Inne werdykty nie budzą tylu zastrzeżeń. Innymi najlepiej ubranymi parami są według „Vivy”: Piotr Adamczyk i Anna Czartoryska, Anja Rubik i Sasha Knezevic, Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski oraz Dominika Kulczyk i Jan Lubomirski.