Inne
Reklama

Córka najbogatszego i najbardziej znanego Beatlesa nie próżnuje. Po raz kolejny dała się namówić na współpracę ze znaną marką ubrań sportowych Adidas. Romans Stelli McCartney i Adidasa trwa już od prawie 5 lat.

Inne

czytaj dalej...Stella wprowadziła ubrania sportowe na ścieżkę mody. Można powiedzieć, że zrewolucjonizowała strój sportowy. Do pewnego momentu wszystkim wydawało się, że ma być jedynie wygodny. Okazało się jednak, że może jednocześnie być piekielnie kobiecy i seksowny! Dlaczego miałybyśmy nie uwodzić na siłowni czy podczas joggingu?

Inne

czytaj dalej...Nowa kolekcja została podzielona na podkategorie: Golf, Running, Gym Dance, Gym Yoga, Gym Studio, Tennis, Swim i Wintersports. Nikomu nie trzeba tłumaczyć, że odpowiadają poszczególnym dziedzinom sportu.

Portal www.lula.pl cytuje projektantkę: "Ta kolekcja cały czas odnosi ogromne sukcesy. Bardzo się cieszę, że poszerzy się o nowe kategorie: Triathlon i Cycling. Zawsze staram się dawać z siebie wszystko i dlatego moja kolekcja ma wszystkie cechy, których sportowcy dziś oczekują: jest elegancka, stylowa i bardzo sportowa! Zarówno triatlon, jak i kolarstwo to bardzo ekscytujące dyscypliny. Można je uprawiać samemu, ale budzą też rywalizację, do tego można je uprawiać i w mieście, i poza nim, co jest dla mnie bardzo ważne."