Inne
Reklama

Do pracy zazwyczaj chodzimy ubrane elegancko. Idealnym wyborem będą zatem rękawiczki skórzane bądź skóropodobne. Oczywiście, wcale nie muszą być czarne lub brązowe! Zdecyduj się na jakiś energetyczny kolor, a na pewno milej będzie ci jechać w zimny poranek do biura (beżowe Top Secret 79,90 zł, fioletowe Unisono, 299 zł).

Inne

A może coś dla rajdowych dziewczyn ( turkusowe Top Secret, 79,90 zł, czarne Orsay, 69,90 zł)?

Inne

Jeżeli jesteś tradycjonalistką, na pewno twoją uwagę zwrócą motywy zwierzęce. To sprawdzony chwyt, zawsze aktualny i kojarzący się z luksusem. Do wyboru masz nie tylko tradycyjne wzory w panterkę, ale także zebrę czy wężową skórkę, a nawet futerko (Wittchen, 299 i 399 zł, Mango 129 zł).

Inne
Inne

czytaj dalej...Inne

Weekendowe wypady będą milsze, jeśli nie będą marzły ci dłonie. Skórzane rękawiczki będące świetnym rozwiązaniem do tramwaju czy samochodu, mogą nie sprawdzić się podczas kuligu, spaceru po lesie, wizyty na wsi itp. W takich sytuacjach na pewno docenisz jednopalczaste ciepłe rękawice z wełny. Palce grzeją się wzajemnie, dzięki czemu na pewno ich nie odmrozisz. A na dodatek jednopalcówki po prostu fajnie wyglądają (KappAhl, 24,90 zł)!

Jeżeli jednak cenisz sobie precyzyjny chwyt, powyższe rozwiązanie nie jest dla ciebie. Powinnaś wybrać cos pomiędzy klasyką a zabawnym wyborem - może zatem ta propozycja przypadnie ci do gustu (Jackpot, 179 zł)?

Bez względu na to, co wybierzesz, musisz pamiętać, że noszenie rękawiczek zimą to nie fanaberia. Czerwone spierzchnięte dłonie bardzo trudno zaleczyć - wymrożona skóra wymaga nie tylko troski, ale i kosztownych kosmetyków. Naprawdę lepiej, ładniej i modniej jest zaopatrzyć się w rękawiczki!

_____________________________

NIE PRZEGAP:
>>> Jak dbać o skórę zimą?
>>> Cinnamonowe marzenia naszych rąk