Inne
Reklama

Oczywiście z naszej strony to raczej odnotowanie ciekawostki niż realna propozycja prezentu pod choinkę. Na Black Diamond Fantasy Miracle Bra przeciętnego i nawet ponadprzeciętnego Kowalskiego nie będzie stać. To gadżet od gwiazdy dla gwiazd.

Biustonosz, o którym mowa, kosztuje - bagatela - 5 milionów dolarów. Nie ma wątpliwości, że na coś takiego pozwolą sobie panie, które mają dosłownie wszystko. A przede wszystkim pieniądze.

A co stanowi wartość tegoż staniczka? Z pewnością marka. Victoria's Secret słynie z bardzo drogiej bielizny, którą reklamują i kupują właściwie tylko gwiazdy - i to te z najwyższej półki. Ale nie to warte jest tak bajońkiej sumy... Otóż ten ekskluzywny biustonosz wyszedł spod rąk... jubilera. Tak, tak. To prawdziwe jubilerskie dzieło sztuki. Martin Katz wysadził stanikprawie czterema tysiącami czarnych diamentów, dodał do tego 117 jednokaratowych okrągłych diamentów oraz 34 rubiny. Uff... Pytanie tylko, co wygodniejsze: nosić czy przechowywać w sejfie?

Tak czy inaczej trzeba przyznać, że biustonosz robi wrażenie, zwłaszcza na tak pięknym ciele, jakie ma brazylijska modelka Adriana Lima. To właśnie ona zaprezentowała biustonosz po raz pierwszy i jak sama przyznaje, to dla niej najlepszy prezent, jaki otrzymała od Victoria's Secret.

No cóż, na naszej liście prezentów takiej bielizny nie ma.

Reklama