Inne
Reklama

Delikatny masaż ma usuwać cellulit i wyszczuplać talię, uda i biodra. Efekt to nawet 9 cm. mniej w 21 dni. Tak przynajmniej twierdzą producenci…

TA INWESTYCJA SIĘ OPŁACA

Majtasy noszące nazwę PeachyBody to propozycja brytyjskiego sklepu Debenhams. Uszyte z ciasno tkanego poliamidu poprzez masaż poprawiają cyrkulację krwi. Podczas poruszania się materiał delikatnie naciska na skórę ściskając komórki tłuszczowe i pozbywając się nadmiaru wody z krytycznych partii kobiecego ciała. Nacisk i utrzymywanie naturalnego ciepła ciała stymulują oczyszczenie tych rejonów ze zbędnych płynów, toksyn i tłuszczu, które następnie sa usuwane z pomocą wątroby i nerek.
Testy wykazały podobno, że samo noszenie cudownych majtek ma pomagać spalić 60-70 procent przyjmowanych dziennie kalorii. Do tego odżywia skórę dzięki ekstraktom z zielonej herbaty działającej jako antyoksydant i ekstraktowi z ziaren kawy zapobiegającemu utracie wody z wierzchnich partii skóry. Wykonane w japońskim Tokushima University na próbie stu kobiet testy wykazały, że noszenie tej bielizny po 8 godzin dziennie przez 21 dni skutkuje gładszym i jędrniejszym ciałem i zmniejszeniem obwodu bioder o nawet 9 cm. PeachyBody są dostępne w kolorze czarnym i cielistym. Można je kupić w cenie 25, 30 (wersja z podwyższoną talią) i 38 (legginsy) funtów.