Zmiana wizerunku to cecha charakterystyczna dla dzisiejszych gwiazd show-biznesu. Nic nas już w tej materii nie zdziwi, ale są metamorfozy, które mogę mieć jakieś większe znaczenie... Co gwiazdy chciały nam za ich pośrednictwem powiedzieć?

Reklama

Najbardziej spektakularną metamorfozę ostatnich dni zafundowała nam Weronika Marczuk-Pazura. Odkąd pamiętamy, była jasną blondynką, co bardzo jej pasowało. Ale zatrzymanie przez agentów CBA i wszystko to, co stało się później (chociażby utrata pracy) spowodowało, że gwiazda wpadła w przygnębienie. Podkreśliła je ciemnym kolorem włosów. Nie chcemy się wtrącać, ale nie jesteśmy pewni, czy to dobry pomysł?

A KTO JESZCZE?


Nie wiemy do końca, co chciała zmianą koloru włosów udowodnić Christina Aguilera, ale mamy pewne podejrzenie. „Ludzie atakują Christinę za to, co na siebie zakłada, nie rozumiejąc, że to tylko kostiumy sceniczne. Estrada rządzi się takimi samymi prawami jak teatr, Aquilera jest aktorką w przedstawieniu” – tłumaczy Trish Somerville (cytat zaczerpnięty z www.polki.pl). Wniosek? Ciemny kolor to odpowiedź na nowe wyzwania artystyczne, które X-tina (tak nazywają ją fanki) podejmuje. Mamy tylko jedną sugestię: mniej solarium!

>>> czytaj dalejReklama


Księżniczka popu i księżniczka metamorfozy - tak w skrócie można określić Britney Spears. Ona z kolei zmianami fryzury, koloru, a przede wszystkim długości włosów sygnalizuje światu kolejne etapy swojego życia. Problem jednak w tym, że wszyscy nieco znudzili się ekscentrycznymi wysokami Brit i kochają ją jako blondynkę. Od siebie dodamy, że jej typ urody wymaga posiadania jasnych włosów. Ciemne postarzają ją i podkreślają niedoskonałości cery. A gwiazda trochę ich ma...

>>> czytaj dalej
Na salonach plotkuje się, że aktorka Anna Samusionek nie dostaje zbyt wielu propozycji artystycznych. Czyżby więc zmiana koloru włosów i fryzury to sposób na odzyskanie pozycji w show-biznesie? Jeśli tak, to wróżymy szybki sukces. Nowy kolor bardzo nam się podoba. Tylko jest jeden mały problem... najnowsza (sfotografowana w październiku) fryzura pani Ani ma jasną barwę. Czy te ciemne włosy to nie jest aby peruka? Macie może jakieś bliższe informacje na ten temat, bo my się już nieco zagubiliśmy... Anna Samusionek jest żywym dowodem na to, że kobieta zmienną jest.

>>> czytaj dalejMonika Richardson słynęła ze swojej anielskiej urody i blond skrzydełka (grzywki) nad niebieskimi oczętami. Jednak gdy straciła swój popularny program "Europa da się lubić" postanowiła chyba coś zmienić w swoim życiu. A może tylko chciała poprawić sobie nastrój? Dość powiedzieć, że zaprezentowała światu nową fryzurę: wystrzępione, ciemne kosmyki. Wielu fanów wybrzydza, a nam się pani Monika w niej podoba. Zawsze stawialiśmy na oryginalność.