Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Golizna z aurą tajemnicy. Tiulowe prześwity gwiazd!

12 listopada 2011, 17:21
AKPA
Lepsza „kawa na ławę” czy może subtelna aura tajemnicy? To drugie! Z takiego przynajmniej założenia wyszły te gwiazdy. Odsłaniają swoje wdzięki, ale nie w stu procentach, pozostawiając – co prawda niezbyt duże – pole do wyobraźni. Dzięki modzie na superkrótkie mini a nawet same majtki na czerwonych dywanach możemy podziwiać zgrabne nogi gwiazd w całej okazałości. Czyż jednak nie jest ciekawiej, kiedy gwiazdorskie wdzięki skrywa przejrzysty tiul? Przezroczyste tkaniny sprawiają, że na śmielsze kreacje pozwalają sobie również mniej skłonne do obnażania się celebrytki. Zobacz zdjęcia!
Reklama
Reklama
Tematy:
kreacje gwiazd nogi gwiazd gwiazdy w mini Julia Pietrucha #Madonna Katarzyna Zielińska prześwity Joanna Horodyńska tiul trendy mini negliż gwiazd nogi
Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • TO TYLE W TYM TEMACIE
  2011-11-13 18:18
  BABY NIE JAKA NA MAJTKI, A WIEDZA ZE BEZ MAJTEK WIECEJ KASY SCIAGNA
  0
  zgłoś
 • jol
  2011-11-12 23:30
  Madonna i Pietrucha - jaki kraj takiehe he gwiazdy
  0
  zgłoś
 • m
  2011-11-12 23:23
  Smutne jest to, że pokazują się za pomocą prześwitów, obcisłości, a nawet prawie niczego te panie, które naprawdę nie mają co pokazać... Albo mają sztuczne czy wypożyczone.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama