Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Gwiazdy złapane w sieć - piękne panie na wielkiej fecie T-Mobile

14 czerwca 2011, 14:46
Newspix
Wczoraj w warszawskim Zamku Królewskim odbyła się wielka feta z okazji wejścia na polski rynek międzynarodowej marki telefonii cyfrowej T-Mobile. O dobry nastrój podczas wieczoru zadbały Ewa Farna i Tatiana Okupnik, które zaśpiewały swoje najnowsze przeboje. Uroczystość poprowadzili Agnieszka Popielewicz i Maciej Dowbor. W imprezie wzięło udział wielu znakomitych gości. Zobaczcie, jak prezentowały się kobiety biorące udział w świętowaniu tego ważnego wydarzenia. Kreacje wybrane na tę okazję były naprawdę różnorodne.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Warszawa iwona kutyna katarzyna klich Paula Marciniak Katarzyna Skrzynecka Tatiana Okupnik halina młynkova Agnieszka Popielewicz T Mobile Karolina Nowakowska Anja Orthodox Ewa Farna Marcin Łopucki zycie gwiazd gwiazdy styl gwiazd

Powiązane

Reklama

Komentarze(5)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • amerykanim
  2011-06-15 06:44:04
  ~Polka ---RACJA
  0
 • Polka
  2011-06-14 19:48:03
  Anja to już się ośmiesza, rety, jak ona wygląda!! Reszta zresztą nielepiej - celebrytki sprzedajne szwabskiej firmie. No i miał rację P. Jarosław Kaczyński, twierdząc, że Polska to dziś kondominium rosyjsko-niemieckie. Na każdym kroku, wszystko obce w tym naszym kraju. Nic polskiego, ani jednego marketu polskiego, prąd za chwilę francuski, gaz oczywiście ruski itp. No i oczywiście prezydent ruski, premier niemiecki.
  0
 • DinX
  2011-06-15 01:14:46
  Problem, kolego nie polega na tym co jest niemieckie, a co ruskie - rzuć okiem na poziom i klasę tych "gwiazd"! To jest jakaś pieprzona 9 liga europejska i 27 światowa!
  0
 • Arro
  2011-06-15 12:36:37
  ~elenorrigby dokładnie, swoją drogą Deutsche Telekom powinno się bardziej rozpatrywać pod kątem korporacji transnarodowej, zwłaszcza jak przyjrzymy się gdzie na świecie T-mobile jest obecny.
  0
 • rhonda
  2011-06-24 06:06:30
  A czy oprócz celebrytek na uroczystości byli pracownicy dawnej Ery?A dlaczego nie ma ich zdjęc? Najważniejsze celebrytki i ich stroje.! Smieszne i przykre.
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama