Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Gwiazdy złapane w sieć - piękne panie na wielkiej fecie T-Mobile

14 czerwca 2011, 14:46
Gwiazdy złapane w sieć - piękne panie na imprezie inauguracyjnej marki T-Mobile
Gwiazdy złapane w sieć - piękne panie na imprezie inauguracyjnej marki T-Mobile / Newspix
Wczoraj w warszawskim Zamku Królewskim odbyła się wielka feta z okazji wejścia na polski rynek międzynarodowej marki telefonii cyfrowej T-Mobile. O dobry nastrój podczas wieczoru zadbały Ewa Farna i Tatiana Okupnik, które zaśpiewały swoje najnowsze przeboje. Uroczystość poprowadzili Agnieszka Popielewicz i Maciej Dowbor. W imprezie wzięło udział wielu znakomitych gości. Zobaczcie, jak prezentowały się kobiety biorące udział w świętowaniu tego ważnego wydarzenia. Kreacje wybrane na tę okazję były naprawdę różnorodne.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Warszawa iwona kutyna katarzyna klich Paula Marciniak Katarzyna Skrzynecka Tatiana Okupnik halina młynkova Agnieszka Popielewicz Karolina Nowakowska Anja Orthodox Ewa Farna Marcin Łopucki zycie gwiazd gwiazdy styl gwiazd
Reklama

Komentarze (5)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • rhonda
  2011-06-24 06:06
  A czy oprócz celebrytek na uroczystości byli pracownicy dawnej Ery?A dlaczego nie ma ich zdjęc? Najważniejsze celebrytki i ich stroje.! Smieszne i przykre.
  0
  zgłoś
 • Arro
  2011-06-15 12:36
  ~elenorrigby dokładnie, swoją drogą Deutsche Telekom powinno się bardziej rozpatrywać pod kątem korporacji transnarodowej, zwłaszcza jak przyjrzymy się gdzie na świecie T-mobile jest obecny.
  0
  zgłoś
 • amerykanim
  2011-06-15 06:44
  ~Polka ---RACJA
  0
  zgłoś
 • DinX
  2011-06-15 01:14
  Problem, kolego nie polega na tym co jest niemieckie, a co ruskie - rzuć okiem na poziom i klasę tych "gwiazd"! To jest jakaś pieprzona 9 liga europejska i 27 światowa!
  0
  zgłoś
 • Polka
  2011-06-14 19:48
  Anja to już się ośmiesza, rety, jak ona wygląda!! Reszta zresztą nielepiej - celebrytki sprzedajne szwabskiej firmie. No i miał rację P. Jarosław Kaczyński, twierdząc, że Polska to dziś kondominium rosyjsko-niemieckie. Na każdym kroku, wszystko obce w tym naszym kraju. Nic polskiego, ani jednego marketu polskiego, prąd za chwilę francuski, gaz oczywiście ruski itp. No i oczywiście prezydent ruski, premier niemiecki.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama