Zawsze wygląda perfekcyjnie, ma perfekcyjne dzieci, w każdej chwili może zdać test białej rękawiczki. Do tego wszystkiego ma superpracę, jest inteligentna, zawsze wypoczęta. Po prostu cyborg – taki obraz życia współczesnej kobiety lansuje się obecnie - zdaniem Karoliny Malinowskiej - wszędzie dookoła.

Reklama

Modelka od razu dodaje, że jest to fałszywy obraz, bo kobiety w natłoku codziennych zadań zazwyczaj zapominają o sobie samych i nie mają czasu o siebie zadbać.

Ten, kto wynalazł make-up, powinien dostać Pokojową Nagrodę Nobla – stwierdza modelka.

Mama trzech chłopców, z których najmłodszego urodziła niecałe dwa miesiące temu, zachwyca zgrabną sylwetką. Jak przyznaje Malinowska, najlepszym sposobem na zrzucenie kilogramów po ciąży jest po prostu oddanie się wychowaniu dzieci.

Cały czas podnosisz dziecko, biegasz z góry na dół, masz jeszcze dwójkę starszych, które trzeba wyprawić do przedszkola, pójść na hulajnogę, pójść na spacer, wybiegać psa - oto sposób na powrót do formy – mówi modelka.

Jednak Karolina Malinowska nie narzeka z powodu zbyt wielu domowych obowiązków. Cieszy się, że nieregularny tryb pracy pozwala jej poświęcać więcej czasu dzieciom.

To jest radocha być z dzieciakami, nie ma co ukrywać. Ja lubię być panią domu – dodaje Malinowska.

>>> ZOBACZ RÓWNIEŻ!