Jak jednak przekonuje Beata Michalska-Jutrzenka, redaktor naczelna magazynu "Aktywna Mama", gwiazdy są takimi samymi mamami jak inne Polki i mają podobne problemy.

Reklama

Macierzyństwo gwiazd jest takie samo jak szarych, zwykłych mam Polek. Nie zauważyłam jakiejś specjalnej otoczki, specjalnego sztabu specjalistów – mówi Beata Michalska-Jutrzenka. – Wychodzi się na scenę to jest się gwiazdą, a jak się wraca do dziecka, to jest się po prostu mamą.

Redaktor naczelna pisma „Aktywna mama” zdradza także, że gwiazdy, podobnie jak inne mamy korzystają z pomocy rodziny m.in. babć, teściowych czy sióstr.

Do ciężkich dni w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle przyznała się ostatnio Dorota Gardias.

Podobnie jak inne matki mam wzloty i upadki. Ja wszystko robię sama. Muszę ugotować, wyprasować, wszystko, co trzeba zrobić w domu, zająć się dzieckiem. Też miewam gorsze dni, gorszy nastrój, gorszy humor, gorszą kondycje. Ostatnio się rozchorowałam, kompletnie nie mogłam się pozbierać. Ale dałam radę – powiedziała prezenterka TVN.

Tylko w tym roku mamami zostały m.in. Małgorzata Socha, Dorota Gardias, Joanna Liszowska, Agnieszka Popielewicz czy Agnieszka Chylińska. Dziecka po raz kolejny spodziewa się także Anna Mucha, a wczoraj swoją drugą pociechę - córkę - urodziła Katarzyna Cichopek.

>>> ZOBACZ RÓWNIEŻ!