Żadnych sztuczek i cudownych diet, tylko ciężka praca, jogging i jedzenie sałaty - oto tajemnica świetnego wyglądu Beyonce, która w styczniu urodziła swoje pierwsze dziecko. W ciągu niecałych pięciu miesięcy piosenkarka zrzuciła ponad 27 zbędnych kilogramów. Wygląda jeszcze piękniej niż dotychczas, a po ciąży nie widać już ani śladu.

Reklama

- Nie macie pojęcia, jak ciężko pracowałam. Musiałam zrzucić 27 kilogramów. Walczyłam z nimi do upadłego na bieżni i jadłam tylko sałatę - zdradziła swój sekret Beyonce.

Koncert w Atlantic City, który Beyonce dała w miniony weekend, był pierwszym występem wokalistki od narodzin córki. Podczas show na scenie Revel Ovation Hall w Atlantic City gwiazda zaśpiewała m.in. cover utworu Whitney Houston "I Will Always Love You".

30-letnia Beyonce podkreśliła swoje walory i świetną figurą po ciąży skąpymi kreacjami zaprojektowanymi przez ekskluzywną londyńską markę Ralph&Russo, zdobionymi kamieniami Swarovskiego.

Zachwycony piękną żoną Jay-Z napisał w czasie koncertu na Twitterze - "Beyonce jest najlepszą artystką na świecie". Tego samego zdania był także tłum zgromadzonych widzów, wśród których znalazły się m.in.: Kelly Rowland i pierwsza dama USA, Michelle Obama.

Reklama

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA!