Piosenkarka i tancerka Janet Jackson została nową ambasadorką nowej kampanii dietetycznej. Przy tej okazji podzieliła się swoimi doświadczeniami związanymi z walką z otyłością i upiornym efektem jo-jo.

Reklama

Nie wiem ile udało mi się schudnąć, staram się trzymać z daleka od wagi. Nie jestem przekonana czy obsesyjne ważenie się jest zdrowe. Kobiece ciało wciąż się zmienia, dlatego nie me sensu obsesyjne stawanie na wadze - radzi Janet Jackson.

Umiar i ćwiczenia - tajemnice sukcesu diety

Siostra króla pop Michaela Jacksona zdecydowała się raz na zawsze uporać się z powracająca nadwagą, a swój sukces zwieńczyła rolą ambasadorki programu dietetycznego NutriSystem. Gwiazda czuje się na tyle pewnie w nowym ciele, że postanowiła wyrzucić wagę łazienkową.

Piosenkarka swój sukces opisuje dwoma słowami: umiar i ćwiczenia. Choć jak sama zdradza zdarzają się jej słodkie słabostki jak choćby pieczone jabłka w karmelu, ale te szybko spala na spacerze, albo na rowerze.

Precz z "zajadaniem" stresów

Mówiąc o swojej walce z nadwagą Jackson przyznała, że "zajada" swoje smutki i nerwy. Kiedy jestem w dołu albo bardzo się stresuję jem, wtedy czuję się dobrze i bezpiecznie. Miałam problemy z moim ciałem - wspomina. Każdy powinien móc spojrzeć na siebie i powiedzieć +podobam się sobie+. Dziś czuję jestem zdrowa, czuje się dobrze i chcę żeby tak pozostało - dodaje.